Zahraničí

Unikátní fotky! Takhle prince Philipa s vnoučaty zvěčnila vévodkyně Kate

Unikátní fotky! Takhle prince Philipa s vnoučaty zvěčnila vévodkyně Kate
Zdroj: Vévodkyně z Cambridge

Královská rodina zveřejnila dosud tajné snímky prince Philipa. Na jednom pózuje s královnou Alžbětou II. a jejich pravnoučaty. Pořídila ho vévodkyně Kate, která je svou zálibou ve zvěčňování příbuzných známá. Manžel vladařky zemřel minulý pátek.

Královská rodina zveřejnila soukromé fotky prince Philipa, které ještě nikdo neviděl. Zesnulý manžel královny Alžběty II. na jednom ze snímků pózuje se svými pravnoučaty.

Pořídila ho vévodkyně Kate na zámku Balmoral, letním sídle Alžběty, v roce 2018. Královna na něm drží v náruči malého prince Louise, vedle ní stojí princ George a u Philipa princezna Charlotte. Na fotce jsou ještě vnučky princezny Anny, královniny dcery, a to nejstarší Savannah a pak Isla, která drží sestřenici Lenu, a Mia.

Po pořízení snímku se narodilo ještě několik dalších pravnoučat. V roce 2019 Archie, syn Harryho a Meghan, a letos August, první potomek princezny Eugenie. 

Na dalším ze snímků Alžběta a Philip pózují s Williamem, Kate a Georgem a tehdy novorozenou Charlotte. Fotka je z roku 2015 a také z Balmoralu.

Související obsah

Princ Philip, jenž naposledy vydechl 9. dubna ve věku 99 let, bude mít pohřeb tuto sobotu. TV Nova mimořádně zařadila do vysílání přímý přenos, sledovat ho můžete 17. dubna od 15:20.

Exkluzivní záběry z doby, kdy princ Philip sloužil u britského námořnictva:

Sledujte zpravodajství TV Nova i na portálu VOYO, kde najdete přímé přenosy i záznamy Televizních novin.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz