Zajímavosti

Ross promluvil o pokračování seriálu Přátelé: Budeme sami sebou!

Všeobecné veselí zavládlo u fanoušků televizních sitcomů. V Los Angeles se totiž natáčí pokračování jednoho z nejznámějších seriálů Přátelé Reunion (setkání). Co všechno na milovníky Přátel čeká?

Před pár dny se na bulvárním webu TMZ začaly objevovat fotografie z hollywoodských filmových studií, které naznačovaly, že se už Friends Reunion točí. Opět se totiž postavila legendární fontána ze znělky a unikly i fotografie z maskérny, a tak už nebylo po letech spekulací komu co nalhávat.

Představitel Rosse, David Schwimmer, přiznal začátkem dubna v show Grahama Nortona, že se už se Přátelé Reunion točí. "Hned po tomto rozhovoru letím do Los Angeles, kde budeme točit. Sednu do letadla a konečně se se všemi po několika letech znovu uvidíme," prozradil.

Související obsah

Podle všeho půjde spíše o setkání herců po letech. "Já budu já. Budu David. Není žádný scénář, nebudeme v roli. Budeme sami sebou, reálnými lidmi," naznačil David Schwimmer. 

  

Z nového natáčení mají samozřejmě radost i čeští dabéři, například hlas Jennifer Aniston, Miriam Chytilová. "Jsem zvědavá, jakým směrem to po té dlouhé odmlce bude směřovat. Tento seriál je obrovská srdcová záležitost napříč generacemi," řekla Chytilová.

To, že jsou nejen Přátelé, ale i jejich znělka celosvětový fenoménem, dokazují i mnohé globální hvězdy. Mezi nimi třeba i muzikant Ed Sheeran, který v rádiu ikonickou znělku zahrál a zazpíval (v reportáži výše).

Sledujte zpravodajství TV Nova i na portálu VOYO, kde najdete přímé přenosy i záznamy Televizních novin.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Chorvatský prezident je proti vstupu Finska a Švédska do NATO

Chorvatský prezident Zoran Milanović chce požádat chorvatského zástupce v NATO, aby země hlasovala proti vstupu Finska a Švédska do NATO. Řekl to stanici N1 TV. Záhřeb by podle něj měl uplatňovat právo veta do doby, než bude v sousední Bosně schválena volební reforma, která by usnadnila bosenským Chorvatům volit své zástupce do vedoucích funkcí. Vláda Andreje Plenkoviče ale se svým prezidentem nesouhlasí. Milanović podle premiéra zastává proruské postoje.

Píše se na Deník.cz