Zahraničí

Záhadný tvor na stromě děsil sídliště. Když ho odchytili, nevěřili svým očím

Záhadný tvor na stromě děsil sídliště. Když ho odchytili, nevěřili svým očím

Dva dny se obyvatelé paneláku báli otvírat okna, aby jim do bytu nevlezl záhadný tvor. Ten se usídlil na stromě u balkónu a neměl se k odchodu. Musela zasáhnout odchytová služba. Ta se nestačila divit.

Obyvatelé jednoho z paneláků na sídlišti v polském Krakově zalarmovali ochránce zvířat. Na stromě před balkóny se jim totiž usídlil podivný tvor, který působil nebezpečně. Informoval o tom portál Polsat News.

"Je to hnědé a už dva dny to klečí na stromě naproti domu. Lidé radši neotvírají okna, protože se bojí, aby se to k nim nedostalo. Přijeďte a odvezte si to," volala vyděšená žena do spolku, který pečuje o zvířata z města.

Jeho zaměstnanci se domnívali, že by se mohlo jednat o nějakého nemocného dravce. Oznamovatelka jim ale řekla, že se zvíře spíš podobá leguánovi.

Související obsah

Pracovníci spolku nejdřív ženě nevěřili. "Kde by se vzal leguán na sídlišti v takové zimě? Roky práce mě ale naučily, že lidé jsou schopní zbavit se jakéhokoliv zvířete," připustil jeden z nich. Ochránci tak k paneláku nakonec dorazili.

Už první pohled jim ale prozradil, že žádné zvíře zachraňovat nebudou. Ze záhadného tvora se totiž vyklubal croissant, který pravděpodobně někdo vyhodil z okna. Spolek doufá, že lidé po tomto bizarním případu nepřestanou ohlašovat ohrožená zvířata.

Sledujte zpravodajství TV Nova i na portálu VOYO, kde najdete přímé přenosy i záznamy Televizních novin.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz