Zajímavosti

Lucie Borhyová ukázala psa. A hned musela napravit ostudu

Lucie Borhyová ukázala psa. A hned musela napravit ostudu
Zdroj: Profimedia

Krásná moderátorka Televizních novin Lucie Borhyová se na sociálních sítích pochlubila fotkou se svým čtyřnohým mazlíčkem. Podle Lucčiných dětí mu však uřízla pořádnou ostudu, kterou musela napravit.

Lucie Borhyová si své soukromí velmi střeží. Nyní však do svého života nechala nahlédnout a ukázala pejska. "Přiznejte se, kdo vypadá po ránu úplně stejně?“ napsala k fotografii, na které je zachycená s mazlíčkem. Pejsek má na ní rozcuchanou čupřinu.


Fotografie sklidila u fanoušků velký ohlas a řadu z nich potěšila. Lidé dokonce pod příspěvek sdíleli obrázky svých zvířátek. Opačný názor však na to měly Lucčiny děti, podle kterých oblíbená moderátorka uřízla jejich mazlíčkovi pořádnou ostudu.

Lucka se pochlubila svým pejskem na sociálních sítích:


Tu se Borhyová rozhodla napravit a hned druhý den sdílela další fotografii, na které má pes roztomilý culíček a je upravený. "Prý mám ukázat, jak vypadá naše Lolinka normálně, abych jí tady na facebooku nedělala ostudu po úterním příspěvku,“ okomentovala moderátorka nejnovější příspěvek.

Na další fotografii už to hafanovi slušelo daleko více:


Borhyová patří mezi nejznámější tváře TV Nova. Na obrazovkách ji diváci vídají od roku 1999, kdy začala moderovat Televizní noviny. Od roku 2005 pak uvádí také magazín Víkend.

Související obsah

Podívejte se, jak letos Lucka slavila narozeniny:


Sledujte zpravodajství TV Nova i na portálu VOYO, kde najdete přímé přenosy i záznamy Televizních novin.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zajímavosti

Důležité Události

Píše se na Deník.cz