Domácí

Další útok psa! Pokousaný chlapec (2) skončil v umělém spánku

Další útok psa! Pokousaný chlapec (2) skončil v umělém spánku
Zdroj: Getty Images

K vážně zraněnému dítěti vyjeli záchranáři v sobotu dopoledne na Náchodsku. Teprve dvouletého chlapce tam měl pokousat pes. Dítě zdravotníci kvůli vážnosti zranění uvedli do umělého spánku a letecky transportovali do nemocnice.

Policie vyjela k nahlášenému napadení psem v České Skalici krátce před desátou hodinou dopoledne. Zvíře napadlo teprve dvouletého chlapce. "Na místo okamžitě vyjela hlídka policistů, která chlapce předala do péče záchranářů," sdělila mluvčí policie Lucie Konečná.

Chlapec utrpěl vážná zranění, na místo vyrazil i vrtulník záchranářů. "Po našem ošetření jsme chlapce v umělém spánku transportovali do fakultní nemocnice," informoval mluvčí královéhradecké záchranné služby Ivo Novák.

Jak přesně k útoku došlo a jaké zvíře útočilo, nyní vyšetřuje policie. Ta vzhledem k vyšetřování nemůže případ dále komentovat.

Související obsah

Velmi vážným incidentem se zabývali na začátku měsíce také pražští policisté. Na Petříně se větší pes vrhl na čtyřletého chlapce, kterého vážně zranil. Majitel pak z místa incidentu utekl. Přihlásil se až po zveřejnění případu.

Na reportáž TV Nova o útoku psa na dítě v Praze se můžete podívat zde:

Sledujte zpravodajství TV Nova i na portálu VOYO, kde najdete přímé přenosy i záznamy Televizních novin.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz