Domácí

Ornella musela zpět do nemocnice, krátce po porodu dostala silné bolesti

Ornella musela zpět do nemocnice, krátce po porodu dostala silné bolesti
Zdroj: Profimedia

Maminka tří dětí Ornella Koktová se po porodu dcery Lilianne potýká s řadou potíží, dokonce skončila v nemocnici se zánětem. Ornella se s problémy svěřila fanouškům na instagramu.

"Lilianne je strašně hodná... v noci se budí jen 2-3krát a bez problému usíná. Sice sem a tam bolí bříško, ale na to jsme už vyzráli pravidelnou masáží bříška a cvičením. Jenže je tu opětovné ale," popisuje Ornella Koktová na instagramu. Devět dní po porodu ale maminku tří dětí potkaly nepříjemné zdravotní komplikace.


"Po příjezdu domů jsem byla chvíli “fit”...tak jak se po císaři dá. Nicméně pak mi začaly ukrutné bolesti na levé straně břicha v oblasti střev (skoro až v boku)…," přiznala Ornella. Nemohla prý sedět, ležet a brečela bolestí.

Související obsah

Bylo jí tak špatně, že manžel Josef ji musel odvézt na pohotovost do nemocnice, kde Ornelle zjistili blokaci střev. "Dostala jsem antibiotika, injekci hned na místě, silné léky proti bolesti a teď jsem zhruba v půlce léčby. Takže suma sumárum...mít tři děti je fajn, dá se to s parťákem po boku super zvládat," pochvaluje si život s manželem Josefem Koktou.


Svým fanouškům Ornella také přiznala, že malou Lilianne bohužel krmí umělou stravou. "Kojím? Ne," uzavřela své instagramové přiznání.
 


Narozeniny oslíka či balet? Jak se celebrity bavily během lockdownu. Na reportáž TV Nova se podívejte zde:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz