Domácí

Ornella musela zpět do nemocnice, krátce po porodu dostala silné bolesti

Ornella musela zpět do nemocnice, krátce po porodu dostala silné bolesti
Zdroj: Profimedia

Maminka tří dětí Ornella Koktová se po porodu dcery Lilianne potýká s řadou potíží, dokonce skončila v nemocnici se zánětem. Ornella se s problémy svěřila fanouškům na instagramu.

"Lilianne je strašně hodná... v noci se budí jen 2-3krát a bez problému usíná. Sice sem a tam bolí bříško, ale na to jsme už vyzráli pravidelnou masáží bříška a cvičením. Jenže je tu opětovné ale," popisuje Ornella Koktová na instagramu. Devět dní po porodu ale maminku tří dětí potkaly nepříjemné zdravotní komplikace.


"Po příjezdu domů jsem byla chvíli “fit”...tak jak se po císaři dá. Nicméně pak mi začaly ukrutné bolesti na levé straně břicha v oblasti střev (skoro až v boku)…," přiznala Ornella. Nemohla prý sedět, ležet a brečela bolestí.

Související obsah

Bylo jí tak špatně, že manžel Josef ji musel odvézt na pohotovost do nemocnice, kde Ornelle zjistili blokaci střev. "Dostala jsem antibiotika, injekci hned na místě, silné léky proti bolesti a teď jsem zhruba v půlce léčby. Takže suma sumárum...mít tři děti je fajn, dá se to s parťákem po boku super zvládat," pochvaluje si život s manželem Josefem Koktou.


Svým fanouškům Ornella také přiznala, že malou Lilianne bohužel krmí umělou stravou. "Kojím? Ne," uzavřela své instagramové přiznání.
 


Narozeniny oslíka či balet? Jak se celebrity bavily během lockdownu. Na reportáž TV Nova se podívejte zde:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Bitcoin zažil strmý pád, cena měny klesla o 70 tisíc korun

Cena digitální měny bitcoin zažila v pátek strmý pád. Může za to krok čínské národní banky, která oznámila, že platby ve virtuálních měnách jsou nezákonné. Hodnota bitcoinu klesla o zhruba 70 tisíc korun na 901 478 korun za kus.

Krátká zpráva

Babiš bude mít příští středu návštěvu, přijede za ním maďarský premiér

Předsedu vlády Andreje Babiše (ANO) příští středu navštíví maďarský premiér Viktor Orbán. Babiš Orbána přijme v Kramářově vile, kde spolu projednají hospodářskou a průmyslovou spolupráci, obranu, migraci a dopady pandemie covidu-19. Oba premiéři se pak setkají i s vicepremiérem Karlem Havlíčkem (za ANO), maďarským ministrem zahraničních věcí a obchodu Péterem Szijjártem a ministrem pro inovace a technologie Lászlem Palkovicsem. Hlavní náplní jejich setkání bude návštěva společnosti AERO Vochody AEROSPACE, která se zaměřuje na konstrukci a výrobu vojenských a civilních letadel.

Krátká zpráva

Ministerstvo vnitra dostalo pokutu 800 tisíc, nakoupilo samopaly bez tendru

Ministerstvo vnitra dostalo pokutu 800 tisíc od Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) za nákup bez tendru. Zakázka se týkala nákupu pušek a samopalů pro Policii České republiky. "Ve všech třech případech zadavatel postupoval v jednacím řízení bez uveřejnění, tedy bez jakékoliv soutěže, aniž by byly splněny podmínky pro použití tohoto druhu zadávacího řízení. Celkem takto nakoupil 1 873 souprav zbraní," uvedl předseda ÚOHS Petr Mlsna.

Píše se na Deník.cz