Krimi

Se čtyřmi promile v dechu se cizinec řítil v protisměru po dálnici D5! VIDEO

Silně opilý cizinec se v sobotu odpoledne proháněl v protisměru na dálnici D5 v Plzeňském kraji. V pondělí si u soudu vyslechl rozsudek, dostal podmínku, zákaz řízení a propadlo mu jeho Audi A4, které v sobotu řídil. Divokou jízdu po D5 zachytily kamery, podívejte se na video.

Hlášku o autě v protisměru na dálnici D5 směrem od hranic s Německem na Plzeň dostali policisté v sobotu krátce před čtvrtou odpoledne. Na místě hlídky sice nikoho nenašly, o něco později se jim ale podařilo auto i s řidičem zadržet. Informace přinesl portál Krimi-Plzeň.


"Řidič si s největší pravděpodobností chybu uvědomil, své auto na 138. kilometru otočil a dálnici následně opustil. Je štěstí, že v té době byl na dálnici minimální provoz. Policisté u řidiče cizí státní příslušnosti narozeného v roce 1970 provedli dechovou zkoušku detekčním přístrojem, který ukázal hodnotu 4,06 promile alkoholu v dechu," popsala policie.

Související obsah

Podle portálu se jednalo o Poláka. Ten strávil noc na záchytce a pak putoval rovnou do cely předběžného zadržení. V pondělí stanul před soudem v Tachově, kde si vyslechl rozsudek za obecné ohrožení. Dostal tříletou podmínku, stejně dlouhý zákaz řízení a také přišel o své Audi A4, které ještě splácel. Rozsudek je pravomocný.
 

TN.cz

K tématu Krimi

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz