Domácí

Na Kutnohorsku se srazil vlak s autem, jeden člověk na místě zemřel

Na Kutnohorsku se srazil vlak s autem, jeden člověk na místě zemřel
Zdroj: HZS Moravskoslezského kraje

Auto a vlak se v úterý odpoledne střetly na železničním přejezdu v Hlízově na Kutnohorsku. Jeden člověk z osobního vozu nepřežil, pasažéři vlaku vyvázli bez zranění. Na místě zasahovaly všechny záchranné složky.

Jednu oběť si vyžádala srážka osobního auta s vlakem na železničním přejezdu v Hlízově na Kutnohorsku.

"Jedna osoba utrpěla zranění neslučitelná se životem. Bohužel záchranáři nemohli osobě pomoci, na místo byl přivolán koroner. Ve vlaku nebyl nikdo zraněn," řekla TN.cz mluvčí středočeských záchranářů Petra Effenbergerová.

Na místě kromě hasičů zasahovali také policisté a hasiči. "Došlo ke střetu osobního automobilu a vlaku na železničním přejezdu v Hlízově, hasiči jsou na místě," uvedla jejich mluvčí Tereza Fliegerová.

Související obsah

Okolnosti tragédie jsou zatím nejasné. Vyšetřovat je bude policie.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Dálnici D10 zablokovala hromadná nehoda, jedna žena skončila v nemocnici

Dálnice D10 byla na 58. kilometru ve směru na Turnov uzavřena. Policisté na místě vyšetřovali řetězovou dopravní nehodu šesti aut, která začala srážkou se zvěří. "Při nehodě byla zraněna jedna žena. Dálnice bude minimálně na 2 hodiny uzavřena," informovala policie na twitteru ve 21 hodin. Po 23. hodině se podařilo havarovaná vozidla částečně odklidit a komunikace byla opět průjezdná.

Píše se na Deník.cz