Krimi

Řidička v Plzni nedokázala zaparkovat, nadýchala přes 4 promile

Čtyři a půl promile alkoholu nadýchala v úterý strážníkům v Plzni žena, která seděla za volantem. Navíc jim tvrdila, že přišla pěšky.

Plzeňští strážníci vyjížděli v úterý kolem šesté hodiny večer k nahlášenému neobvyklému chování řidiče auta v Heyrovského ulici. Na místě zjistili, že se řidička snaží zaparkovat. Nešlo však o nezkušenou začátečnici, ale ženu, která byla značně posílena alkoholem.

Přesto, že seděla v autě, měla strážníkům tvrdit, že přišla pěšky a auto nevlastní. Ženu tak požádali, aby se podrobila testu na přítomnost alkoholu.

Související obsah

Když ji dali dýchnout, nestačili se divit. Přístroj jim ukázal 4,3 promile. Dechovou zkoušku ještě několikrát opakovali, ale přístroj vždy ukázal hodnotu vyšší než čtyři promile.

Na místo tak dorazili policisté, kteří si případ 40leté ženy převzali. A vyšetřují ho jako podezření z trestného činu ohrožení pod vlivem omamné látky. Také zjistili, že má žena platný zákaz řízení. Nakonec auto odtlačili na parkovací místo a ženu odvezli do protialkoholní záchytné stanice.

jh TN.cz, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz