Domácí

Jan jel do tržnice SAPA, kde záhadně zmizel! Zůstalo jen nezamčené auto

Policie před týdnem vyhlásila pátrání po ztraceném podnikateli z Blanenska, který byl naposledy viděný v pražské tržnici SAPA. Tam jej zachytily kamery, pak ale zmizel. "Vždycky nám řekl, když se zdržel," popsal jeho syn.

V režimu mimořádného pátrání se policii po deseti dnech podařilo najít 55letého podnikatele Jana z Blanenska. Ten v pondělí 26. dubna odjel s vypůjčeným Volkswagenem Golf do Prahy na obchodní schůzku. Cestou si v autoservisu, pravděpodobně poblíž Prahy, vyzvednul z opravy svůj osobní automobil Porsche Cayenne.

"Kriminalistům se podařilo zjistit, že podnikatel dorazil do pražské tržnice SAPA. Pohyb pohřešovaného muže tam kolem poledne zachytily bezpečnostní kamery. Na smluvenou schůzku ale podle sdělení druhé strany už nepřišel," popsal minulý týden policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Policie také našla podnikatelovo odstavené auto, to bylo nezamčené a byly v něm některé jeho doklady a osobní věci.Související obsah

Redakci TN.cz se ozval syn zmizelého podnikatele. "Jel na obchodní schůzku. Vždycky, když se měl zdržet, tak zavolal, potřeboval si postěžovat, že se něco stalo, měl pocit, že to musí někomu říct, že se z toho musí vykecat. A nám se vůbec neozval," řekl syn. Mobil jeho otce byl po dobu pátrání nedostupný, přitom si jej před odjezdem nabíjel.

"Tatínek je hodně komunikativní, rád s lidmi vyjednává, rád se se všemi baví, vypráví jim různé historky. Co se práce týče, je workoholik, pečlivý, velice se stará o práci a o svou firmu. Nedokáži si představit, že by prostě jen tak odešel nebo utekl," přiblížil. Mimo syna má pan Jan ještě dceru.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz