Domácí

Ornellu zlobí zdraví. Sotva se ohřála doma a musela zpátky do nemocnice

Ornellu zlobí zdraví. Sotva se ohřála doma a musela zpátky do nemocnice
Zdroj: Profimedia

Maminku tří dětí stále zlobí zánět, kvůli kterému skončila už jednou v nemocnici. Ornelle se bolesti vrátily a už čtvrtý den leží na jednotce intenzivní péče. O děti se mezitím doma stará její manžel Josef Kokta.

Ornella Koktová s manželem Josefem Koktou v polovině dubna přivítali na svět své třetí dítko. Dceru, které dali krásné jméno Lilianne. Devět dní po porodu ale Ornellu potkaly nepříjemné zdravotní komplikace a skončila v nemocnici. Lékaři jí našli zánět v oblasti břicha a dostala antibiotika.

Pár dní na to se ale zdravotní komplikace objevily znovu. "Maminka leží ve stabilizovaném stavu na JIP už čtvrtý den… starají se o mě nejlíp na světě… aneb jak mě Lilianne zachránila… jak těhotenství s ní mě vlastně zachránilo. Věci se opravdu dějí tak, jak mají," rozepsala se Ornella na svém instagramu, kde také uvedla, že nebýt malé holčičky, nemuselo se na její zdravotní problémy přijít.

Související obsah

O dva syny Svena, Quentina a malou Lilianne se stará manžel Josef Kokta. Ornella si minulý týden pochvalovala, jak skvěle jim to šlape. "Mít tři děti je fajn. Dá se to s parťákem po boku super zvládat," libovala si.


Sestry ze Slovenska porodily dvojčata, a dokonce ve stejný den! Na reportáž TV Nova se podívejte zde:

 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz