Zahraničí

Od svatby Williama a Kate uplynulo 10 let. Odezírač rtů řekl, co si u oltáře špitali

Od svatby Williama a Kate uplynulo 10 let. Odezírač rtů řekl, co si u oltáře špitali
Zdroj: tn.cz/Profimedia.cz

Od velkolepé svatby prince Williama a Kate Middletonové uplynulo ve čtvrtek přesně 10 let. Odezírači ze rtů se nyní zaměřili na to, co si zamilovaný pár u oltáře tehdy špital.

Psal se říjen 2010, když princ William požádal během romantické dovolené v Keni svou někdejší spolužačku z univerzity Kate Middletonovou o ruku. 29. dubna 2011 už celý svět nadšeně sledoval, jak se ze sympatické brunetky stává vévodkyně z Cambridge.

Své ano si řekli na Westminsterském opatství, obřad vedl arcibiskup canterburský Rowan Williams a osobně mu přihlíželo na 2000 hostů. Další dvě miliardy se na něj dívaly na televizních obrazovkách. Celý svět tehdy zajímalo, co si u oltáře Kate a William špitali. 

Britský deník The Sun nyní oslovil odezírače ze rtů, který odhalil toto tajemství. Když Kate přivedl její otec k budoucímu manželovi Williamovi, tak ji princ uvítal slovy "Vypadáš nádherně."

Související obsah

William se také obrátil na budoucího tchána a neodpustil si malý žertík. "Předpokládal jsem, že budeme mít jen malý rodinný obřad," řekl William před zaplněným sálem. 

Po obřadu se pár vydal na jízdu kočárem během které musel neustále mávat tisícům fanouškům. Množství lidí šokovalo i samotného prince. "To je šílené, to je šílené. Pane bože... Je tu opravdu rámus," řekl William své novomanželce.

Související obsah

Po cestě kočárem následovala zdravice z balkonu Buckinghamského paláce a slavný polibek. Předtím se William obrátil na Kate a řekl jí: "Dobrý? Budeš v pořádku?" Ona mu odpověděla jen "ano" a následoval stejný polibek jako si před 30 lety v roce 1981 dala princezna Diana a princ Charles.

Vévodkyně Kate nedávno pilotovala letoun. Podívejte se, jak jí to šlo:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz