Krimi

Policie dopadla únosce buldočků Lady Gagy, hrozí jim vysoké tresty

Policie dopadla únosce buldočků Lady Gagy, hrozí jim vysoké tresty
Zdroj: Profimedia

Američtí policisté obvinili pětici lidí, která je podezřelá, že byla zapletena do únorového únosu francouzských buldočků populární zpěvačky Lady Gagy. Zpěvaččin přítel, který psy venčil, byl při únosu postřelen.

Psi byli uneseni během ozbrojeného přepadení v Los Angeles. Jeden ze zlodějů zaútočil na Ryana Fischera, který pro zpěvačku pracuje a který právě venčil její pejsky. Lupič ho postřelil, zvířata ukradl a z místa činu ujel.


Třicetiletý Fischer skončil se střelným zraněním v nemocnici. Lady Gaga okamžitě nabídla za vrácení psů odměnu 500 tisíc dolarů (cca 10 milionů korun). Oznámila také, že ji nálezci vyplatí, aniž by se ho na cokoli ptala, uvedl její PR manažer.

Zhruba o týden později však unesené buldočky přivedla na policejní stanici Jenniferr McBridová, která tvrdila, že nemá s únosem nic společného.

Související obsah


Policisté ale později zjistili, že žena byla do únosu zapletena také. Měla totiž poměr se 40letým Haroldem Whitem, který je otcem jednoho z podezřelých únosců a zároveň členem gangu v Los Angeles.


Členy trojice, která měla únos provést, jsou 18letý James Jackson, 19letý Jaylin White a 27letá Lafayette Whaleyová. Trojice je obviněna z pokusu o vraždu, spiknutí za účelem loupeže a loupeže druhého stupně.


Zpěvačka je momentálně v Římě, kde natáčí film Gucci v režii Ridleyho Scotta. Lady Gaga v něm ztvární Patrizii Reggianiovou, která dala v roce 1995 zavraždit svého exmanžela Maurizia Gucciho, vnuka legendárního módního návrháře Guccio Gucci.

Více se o populární zpěvačce můžete dozvědět v nejnovějším dokumentu, který je ke shlédnutí na VOYO.cz.

V únoru zemřel herec Christopher Plummer. Držiteli Oskara bylo 91 let. Podívejte se na reportáž televize Nova:


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krimi

Důležité Události

Píše se na Deník.cz