Domácí

Charlotte Gottová má 15. narozeniny. Mistr by na její proměnu byl pyšný

Charlotte Gottová má 15. narozeniny. Mistr by na její proměnu byl pyšný
Zdroj: Profimedia, archiv Ch. Gottové

Charlotte Gottová v pátek slaví 15. narozeniny. Jako jediná z dcer věčného Slavíka kráčí v jeho šlépějích. Své hudební nadání předvedla nejenom v dojemném duetu s tatínkem Srdce nehasnou, ale i rolemi v několika muzikálech. Zpěvák musí z nebe shlížet s patřičnou hrdostí.

Dcera Karla Gotta má patnáctiny a pravděpodobně je slaví v úzkém rodinném kruhu. Ivana Gottová na soukromí Charlotte i mladší Nelly vždy hodně dbala a nedá se předpokládat, že by se na tom v tento významný den něco změnilo.

Charlotte je ze všech dětí Mistrovi nejpodobnější. Navíc po Gottovi zdědila i hudební nadání.

Není snad nikdo, kdo by si dnes nedokázal vybavit melodii duetu Srdce nehasnou, který vyšel jen několik měsíců před Slavíkovým odchodem na podzim 2019. Že umí zpívat, ale dokázala dávno předtím. Už v roce 2013 si zahrála v muzikálu Mata Hari v pražském Divadle Broadway. 

Letos v únoru se Charlotte rozhodla zpřístupnit si profil na Instagramu pro veřejnost a za pár dní nasbírala neuvěřitelných 120 tisíc sledujících. Momentálně tam tak má víc fanoušků než oficiální účet Karla Gotta, který sleduje "pouze" 44 tisíc lidí (psali jsme zde).

Související obsah

Všichni předpokládají, že Charlotte bude ve zpěvu pokračovat a stane se Mistrovou pokračovatelkou. Kdy se ale dočkáme dalšího hitu, zůstává zatím ve hvězdách.

Charlotte má kromě mladší Nelly dvě nevlastní sestry Dominiku Gottovou a Lucii Kovaříkovou. Dominika se tento týden po roce a půl protkaných sérií skandálů, z nichž za mnohými stál i její manžel Timo Tolkki, vrátila nadobro do finských Helsinek.

Dojemné! Karel Gott s dcerou Charlotte zazpíval Zvonky štěstí:

TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz