Domácí

V Českém Těšíně hořela garáž. Uvnitř našli hasiči ohořelé tělo

V Českém Těšíně hořela garáž. Uvnitř našli hasiči ohořelé tělo
Zdroj: HZS Moravskoslezský kraj

Při požáru garáže v Českém Těšíně na Karvinsku, kde hasiči zasahovali v neděli brzo ráno, nalezly jednotky ohořelé lidské tělo. Příčiny požáru a úmrtí nalezeného člověka nyní vyšetřují kriminalisté.

Tři jednotky hasičů zasahovaly v neděli ráno u požáru garáže z vlnitého plechu v Komorní ulici v Českém Těšíně. "Operační středisko hasičů bylo o požáru informováno krátce před půl šestou ráno,“ informoval mluvčí hasičů Petr Kůdela.


"Krátce po příjezdu jednotky objevily v garáži lidské tělo. Požár uhasily za necelou půlhodinu,“ doplnil Kůdela.

Související obsah


Příčinu vzniku požáru i úmrtí zjišťují policisté. "Vyšetřování události jsme si převzali. Vede jej karvinská služba kriminální policie. Na místo byl povolán specialista z oboru chemie,“ řekla policejní mluvčí Zlatuše Viačková.


Kriminalisté pátrají také po totožnosti zemřelého. Předběžná škoda činí podle hasičů asi 70 tisíc korun.

Požár domu na Berounsku způsobil ohromnou škodu. Více se dozvíte v následující reportáži:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Přes náznak smíru vypálila KLDR další zkušební raketu

Severní Korea vypálila neupřesněnou střelu do moře směrem k Japonsku. Podle japonského ministerstva obrany šlo pravděpodobně o balistickou raketu. Stalo se tak tři dny poté, co vlivná sestra severokorejského diktátora Kim Jo-čong zmínila možnost obnovení rozhovorů s Jižní Koreou při zachování vzájemné úcty.

Krátká zpráva

Prezident Biden dostal třetí dávku covidové vakcíny

Prezident Spojených států Joe Biden obdržel třetí posilující dávku vakcíny Pfizer/BioNTech. Třetí dávku schválil minulý týden americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv pro lidi starší 65 let, zdravotníky či chronicky nemocné. Biden, jenž dostal druhou dávku v lednu, vyzval všechny Američany, kteří mají nárok, aby si třetí dávku nechali píchnout.

Krátká zpráva

Americký zpěvák R. Kelly je vinen ze sexuálního násilí, rozhodl soud

Soud v pondělí v New Yorku rozhodl o vině amerického zpěváka R. Kellyho v případu vydírání a sexuálního zneužívání mladých žen a nezletilých dívek. R. Kelly je známý především díky písni "I Believe I Can Fly". Slavnému umělci hrozí za jeho činy desítky let za mřížemi, dokonce až doživotní vězení, píše agentura AP. Vynesení rozsudku je naplánováno na 4. května. Prokuratura už v srpnu označila Kellyho za sexuálního predátora.

Píše se na Deník.cz