Domácí

Tragický požár rodinného domu: V troskách hasiči našli ohořelé tělo

V obci Nové Jirny ve středních Čechách v noci na čtvrtek vypukl požár rodinného domu. Na místě zasahovaly desítky hasičů, ti na místě našli ohořelé tělo.

Hlášení o požáru dostali hasiči krátce před druhou hodinou ranní. Na místo vyrazilo jedenáct hasičských jednotek z celého Středočeského kraje.

Kolem šesté hodiny hasiči uvnitř domu nalezli ohořelé tělo. "Byla nařízena soudní pitva, která má odhalit pohlaví osoby i okolnosti úmrtí," řekla TN.cz mluvčí středočeské policie Barbora Schleeweissová.


V obci Nové Jirny byl kvůli požáru vyhlášen druhý stupeň poplachu. "Dům je částečně zděný a částečně dřevostavba. Po příjezdu hasičů už hořel v plném rozsahu," upřesnila Schleeweissová. Hasiči dostali plameny pod kontrolu až po více než třech hodinách.


Škoda byla zatím odhadnuta na 6,5 milionu korun. Hasiči jsou stále na místě.

Sledujte zpravodajství TV Nova i na portálu VOYO, kde najdete přímé přenosy i záznamy Televizních novin.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Zatčený katalánský expremiér Puigdemont opustil vězení

Italská policie v pátek zatkla na Sardinii bývalého šéfa katalánské vlády Carlese Puigdemonta. Po několikahodinovém zadržení byl však propuštěn. Puidgemont ve čtvrtek cestoval z Bruselu do Alghera kvůli návštěvě kulturní události a na setkání s regionálním lídrem a ombudsmanem Sardinie. Když dorazil na letiště ve městě Alghero, zastavila ho pohraniční policie, píše agentura AP. Italský soud bude nyní rozhodovat, zda jej vydá do Španělska. Tam čelí obvinění za pobuřování a za zorganizování nezákonného referenda o nezávislosti Katalánska v roce 2017.

Píše se na Deník.cz