Zahraničí

VIDEO: Nepovedené přepadení. Muž postříkal lapky benzínem!

VIDEO: Nepovedené přepadení. Muž postříkal lapky benzínem!
Zdroj: isifa.com

Netradičně se skupině útočníků postavil muž na benzínové stanici v Chile. Pachatele postříkal benzínem, který zrovna tankoval. Útočníci byli z celé události v šoku a z místa okamžitě odjeli.

Na sociálních sítích se rozšířilo video z nejmenované benzinové stanice v Chile. Muž na záběrech tankuje benzin do svého auta, když se k němu přiřítí bílá dodávka. Z vozu vyskočí tři lidé s kapucí a vrhají se k muži a jeho autu.


Tankující řidič ale zareaguje velmi rychle a na útočníky začne stříkat benzin. To zřejmě agresoři nečekali a celí zmáčení se rychle vrátili do dodávky. Na cestu pryč jim ještě pohotový řidič nalil benzin dovnitř dodávky.

Co se stalo poté a zda byli útočníci dopadeni, není známo. Neví se ani, zda museli vyhledat ranhojiče.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Británie kvůli šíření omikronu zpřísní protipandemická opatření

Britský premiér Boris Johnson ve středu oznámil zpřísnění některých opatření v důsledku prudkého nárůstu případů mutace omikron. Nová opatření označil jako "plán B" na poražení covidu během zimy. Od pátku budou na většině veřejných míst povinné roušky a od příštího týdne vláda nařizuje práci z domova lidem, kteří na to mají podmínky. Vstup na hromadné akce bude možný jen s potvrzeným očkováním nebo negativním testem.

Krátká zpráva

Diplomatický bojkot zimní olympiády v Pekingu podpoří i Kanada

Kanada se připojí ke Spojeným státům, Velké Británii a Austrálii v diplomatickém bojkotu zimních olympijských her v Pekingu, řekl ve středu kanadský premiér Justin Trudeau. Oznámení přišlo poté, co Bílý dům spolu s australskou a britskou vládou potvrdily diplomatický bojkot zimních her v únoru na protest proti porušování lidských práv v Číně. Čína slíbila, že bude reagovat "pevnými protiopatření".

Píše se na Deník.cz