Zahraničí

VIDEO: Nepovedené přepadení. Muž postříkal lapky benzínem!

VIDEO: Nepovedené přepadení. Muž postříkal lapky benzínem!
Zdroj: isifa.com

Netradičně se skupině útočníků postavil muž na benzínové stanici v Chile. Pachatele postříkal benzínem, který zrovna tankoval. Útočníci byli z celé události v šoku a z místa okamžitě odjeli.

Na sociálních sítích se rozšířilo video z nejmenované benzinové stanice v Chile. Muž na záběrech tankuje benzin do svého auta, když se k němu přiřítí bílá dodávka. Z vozu vyskočí tři lidé s kapucí a vrhají se k muži a jeho autu.


Tankující řidič ale zareaguje velmi rychle a na útočníky začne stříkat benzin. To zřejmě agresoři nečekali a celí zmáčení se rychle vrátili do dodávky. Na cestu pryč jim ještě pohotový řidič nalil benzin dovnitř dodávky.

Co se stalo poté a zda byli útočníci dopadeni, není známo. Neví se ani, zda museli vyhledat ranhojiče.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Krátká zpráva

Přes náznak smíru vypálila KLDR další zkušební raketu

Severní Korea vypálila neupřesněnou střelu do moře směrem k Japonsku. Podle japonského ministerstva obrany šlo pravděpodobně o balistickou raketu. Stalo se tak tři dny poté, co vlivná sestra severokorejského diktátora Kim Jo-čong zmínila možnost obnovení rozhovorů s Jižní Koreou při zachování vzájemné úcty.

Krátká zpráva

Prezident Biden dostal třetí dávku covidové vakcíny

Prezident Spojených států Joe Biden obdržel třetí posilující dávku vakcíny Pfizer/BioNTech. Třetí dávku schválil minulý týden americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv pro lidi starší 65 let, zdravotníky či chronicky nemocné. Biden, jenž dostal druhou dávku v lednu, vyzval všechny Američany, kteří mají nárok, aby si třetí dávku nechali píchnout.

Krátká zpráva

Americký zpěvák R. Kelly je vinen ze sexuálního násilí, rozhodl soud

Soud v pondělí v New Yorku rozhodl o vině amerického zpěváka R. Kellyho v případu vydírání a sexuálního zneužívání mladých žen a nezletilých dívek. R. Kelly je známý především díky písni "I Believe I Can Fly". Slavnému umělci hrozí za jeho činy desítky let za mřížemi, dokonce až doživotní vězení, píše agentura AP. Vynesení rozsudku je naplánováno na 4. května. Prokuratura už v srpnu označila Kellyho za sexuálního predátora.

Píše se na Deník.cz