Domácí

Záhadné zmizení na přehradě. Muž nastoupil na loď, do cíle ale nedojel

Záhadné zmizení na přehradě. Muž nastoupil na loď, do cíle ale nedojel
Zdroj: Policie

Záhadné zmizení vyšetřují jihomoravští policisté. Na Brněnské přehradě se z lodi ztratil asi padesátiletý muž. Ten si koupil jízdenku do zastávky Sokolské koupaliště, tam ale nedojel. Posádka si nevšimla, že by loď opustil, není ale vyloučeno, že pohřešovaný spadl z lodi.

Policisté v Bystrci přijali oznámení od posádky lodi v neděli odpoledne. V přístavišti měl na loď Lipsko nastoupit asi padesátiletý muž, který si koupil jízdenku do zastávky Sokolské koupaliště. Na zastávce ale nevystoupil, posádka ho nenašla ani na lodi.

"Zatím není zřejmé, kde loď opustil, jestli to bylo před vyplutím, na jiné zastávce anebo jestli během plavby nespadl z paluby do vody," popsal nezvyklý případ mluvčí policie David Chaloupka.

Policistům se podařilo zajistit kamerové záznamy z přístaviště, na kterých by měl být pohřešovaný muž zachycen, než loď vyplula.

Dotyčný je štíhlé postavy, má prošedivělé vlasy a na tváři strniště. Na sobě měl modré kalhoty a bundu nezjištěné značky.

Související obsah

"Je dosti možné, že je muž v pořádku a pátráme zbytečně. Pokud pohřešovaného muže poznáváte, dejte nám vědět na lince 158," doplnil Chaloupka.

Policisté také stále pátrají po patnáctiletém Tomášovi, více se dozvíte v reportáži TV Nova:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz