Domácí

Strašlivá nehoda v Mladé Boleslavi! Náraz auta do lidí zachytila kamera

Policisté zveřejnili video, které zachycuje strašlivou nehodu v Mladé Boleslavi z minulého týdne. Z neznámých příčin muž ve velké rychlosti narazil do skupiny chodců u brány automobilky. Tři lidé skončili v nemocnici. Případ vyšetřují kriminalisté, policisté pracují s verzí, že řidiči se za volantem přitížilo. Nebyl pod vlivem alkoholu ani drog.

Nehoda se stala v úterý 27. dubna krátce před 22. hodinou u brány číslo 11, která je určena pro pěší. Osobní auto Volkswagen Passat tam ve velké rychlosti najelo do skupiny chodců.

"Slyšel jsem túrovat motor, pak ránu, otočil jsem se, letěl přímo na nás. Mohl jet tak osmdesát a vůbec nebrzdil, uskočil jsem, minul mě o deset centimetrů," popsal pro TV Nova jeden ze svědků strašlivé nehody.

Výpověď potvrzují i záběry, které zveřejnila policie. Auto se na nich ve velké rychlosti vřítí mezi nic netušící chodce. Zastaví ho až velmi silný náraz do brány.

Tři lidé byli zraněni. Nejvážněji zraněnou ženu transportoval do pražské nemocnice vrtulník, další dva zranění skončili v mladoboleslavské nemocnici.

Související obsah

Řidiče (42) vyšetřili v nemocnici lékaři, poté putoval do policejní cely. Podle policie nebyl pod vlivem drog nebo alkoholu.

Zatím stále není zcela jasné, proč k nehodě došlo. "Velmi pravděpodobnou verzí je zdravotní indispozice řidiče, nicméně přesnou příčinu i další okolnosti dopravní nehody šetří mladoboleslavští kriminalisté. Ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu Obecné ohrožení," informovala po nehodě mluvčí policie Lucie Nováková.

Na reportáž TV Nova o strašlivé kolizi se můžete podívat zde:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz