MasterChef Česko

Berky z MasterChefa se zasnoubil. Podívejte se, jak žádal Matěje o ruku

Pavel Berky, jedna z nejvýraznějších tváří poslední řady kulinářské show MasterChef Česko, se zasnoubil. Před partnera Matěje poklekl po osmi letech vztahu. Záběry ze žádosti o ruku se pochlubil na sociálních sítích.

Pavel Berky, semifinalista kuchařské show MasterChef Česko a módní návrhář, požádal po osmi letech vztahu svého partnera Matěje o ruku.

Na sociálních sítích se pochlubil dojemnými záběry, na kterých před něj poklekl a navlékl mu zásnubní prsten. "Chtěli jsme se s vámi jen podělit o krásný radostný moment z našeho společného života, když už je toho prvního máje. Aneb po těch více jak osmi společných letech už bylo načase," radoval se Berky.

Dvojice se seznámila v roce 2012 na koncertě Matěje, který vystupuje jako Matt Pardus a na kontě má třeba duet s Ivetou Bartošovou. Společně budují Pavlovu oděvní značku, v roce 2018 se dokonce s novou kolekcí objevili na fashion weeku v New Yorku nebo Londýně.

"S Matějem jsme toho za těch víc jak osm společných let prožili neskutečně moc. Ať už život v Praze, Londýně, nebo několikaměsíční odloučení kvůli natáčení MasterChefa, společné akce, přehlídky, koncerty, turné, radosti i bolesti. Zkrátka vím, že teď je ten moment, kdy posunout náš vztah dál," uvedl Berky.

Související obsah

Pavel se s Matějem doplňují nejenom v osobním, ale také pracovním životě. Berky obléká Matějovu taneční skupinu, ten mu zase fotí a natáčí přípravu jídel a receptů.

Nehodlají se spokojit s registrovaným partnerstvím, chtějí svatbu se vším všudy. "Věříme, že nám to už brzy české zákony umožní," uzavřel semifinalista loňského MasterChefa.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz