Domácí

Tajná oslava devadesátin Bohdalové! Šampaňské a půlnoční překvapení

Tajná oslava devadesátin Bohdalové! Šampaňské a půlnoční překvapení
Zdroj: Profimedia

Herečka Jiřina Bohdalová oslavila v pondělí 90. narozeniny. U sebe doma uspořádala večírek, na kterém proudila dobrá nálada a teklo šampaňské. Video a fotky z večírku v úterý zveřejnil na svém facebooku režisér Zdeněk Zelenka.

"JIŘINA 90! Tak dnešní oslava je za námi. Stálo to za to! Opravdu komorní oslava – oslavenkyně JB, Simona Stašová, vnuk Vojta se svojí nastávající Helenkou, kamarád Luboš Focko, moje maličkost a o půlnoci nás překvapil Mirek Donutil. Víno dobré, nálada skvělá! Všichni jsme záviděli energii Jiřině. Já jsem mrtvej, Jířa čilá… Na zdraví všem, hlavně Jíře," okomentoval oslavu na svém profilu Zelenka.

Původní plány byly takové, že se herečce uspořádá velkolepá oslava v pražské O2 areně. "Bohužel to vypadá, že teď v květnu proběhne jen rodinná oslava. A původní plány na O2 arénu, o těch si můžeme nechat leda tak zdát," řekl režisér pro Blesk, který také doplnil, že pokud to půjde, velkolepá oslava se přesune na konec roku.

Související obsah

Jiřina Bohdalová oslavila v pondělí jubileum - krásných 90 let. Před kamerou se oblíbená herečka poprvé objevila už ve 30. letech a stále hraje. V divadle i ve filmu ztvárnila spoustu výrazných postav, zároveň patří k nejpopulárnějším komičkám českého filmu. Její typický hlas je také neodmyslitelně spojen s řadou oblíbených kreslených postaviček.

JIINA 90! Tak dnen oslava je za nmi. Stlo to za to! Opravdu komorn oslava - oslavenkyn JB, Simona Staov, vnuk...

Zveejnil(a) Zdenk Zelenka dne Pondl 3. kvtna 2021

Celebrity poslali přání Jiřině Bohdalové. Na reportáž TV Nova se podívejte zde:


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz