Domácí

Podnikatel ztracený v Sapě se našel. Je v pořádku, potvrdila policie

Pětapadesátiletý muž z Blanenska, který se 26. dubna ztratil v pražské tržnici Sapa, se našel. Je živý a zdravý, potvrdili TN.cz policisté. Bližší informace ale zatím neuvedli.

55letého podnikatele z obce Černá Hora na Blanensku, který před týdnem zmizel v pražské tržnici Sapa, policisté vypátrali. Muž je podle nich v pořádku.

"Můžeme potvrdit, že dnešního dne byla nalezena 55letá pohřešovaná osoba a je v pořádku. V současné době nebudeme k případu poskytovat další informace," řekla TN.cz policejní mluvčí Violeta Siřišťová.

Související obsah

Bližší informace policie zatím nesdělila a nic konkrétního zatím neví ani syn vypátraného muže. "Vím to jen zprostředkovaně od matky. Samozřejmě radost je velká, ale nevím k tomu zatím nic víc. Ještě jsem nemluvil s policií, chystám se jim zavolat," řekl TN.cz pan Miroslav, syn ztraceného podnikatele.

Do pražské tržnice Sapa muž vyrazil v pondělí 26. dubna kvůli obchodní schůzce. Z té se už ale domů nevrátil. Z kamerových záznamů vyplývá, že do Sapy dorazil kolem poledne. Na záznamu je vidět jak podnikatel prochází kolem jednoho z obchodů. Pak už ho kamery nikde nenatočily.

Hledání ztraceného podnikatele policistům komplikoval i fakt, že muž měl už od minulého pondělí vypnutý telefon. Případem se zabývala pražská kriminálka pro podezření z únosu. Důvody zmizení a kde přesně muž dlouhých deset dní pobýval, zatím policie nesdělila.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz