Zahraničí

Starat se o dům na Bahamách? Přesně to může být vaše nová práce

Starat se o dům na Bahamách? Přesně to může být vaše nová práce
Zdroj: Getty Images

Život někdy může být až stereotypní. S nabídkou na radikální změnu životního stylu teď přišla rodina boháčů, která hledá pár, jež by se jim staral o dům. Nejde o ledajaký dům. Sídlo se nachází na Bahamách a patří k němu i soukromé letadlo. Už máte sbaleno?

Práce snů. Tak popsala rodina svoji pracovní nabídku. Boháči aktuálně hledají pár, který by se jim během týdne staral o sídlo na Bahamách. Pracovní doba je stanovena na všední dny od osmi hodin ráno do pěti odpoledne. Víkendy zůstávají pracovníkům volné, a tak si dva šťastlivci budou moci v klidu vychutnávat tyrkysovou vodu a klidné písčité pláže, kterými jsou Bahamy proslulé. Informace přinesl portál tvnoviny.sk.

Pokud by ale přeci jen nové zaměstnance život na ostrově omrzel, mohou využít soukromého letadla a pobýt v druhé vile na Floridě. I tam rodina vlastní obrovské sídlo. Práce má ale mnoho dalších benefitů. Majitelé budou zaměstnancům hradit stravu, poplatky spojené s návštěvou lékaře a navíc noví zaměstnanci dostanou plat v přepočtu okolo 2,5 milionů korun ročně.

Související obsah

Lákavá nabídka má ale hned několik podmínek. Uchazeči o práci snů musí umět výborně anglicky, být organizovaní, jeden musí mít řidičský průkaz a oba potřebují pracovní povolení v USA.

Při práci z domova pozor na kamery! Často prozradí víc, než byste chtěli. Na reportáž TV Nova se podívejte zde:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Kandidátem STAN na ministra průmyslu je Jozef Síkela

Hnutí STAN vybralo nového kandidáta na post ministra průmyslu a obchodu. Je jím bývalý generální ředitel Slovenské spořitelny Jozef Síkela. Hnutí to oznámilo v pondělí ráno. Síkela je absolventem pražské Vysoké školy ekonomické, pak pracoval v bankovnictví. V posledních roce pak byl partnerem v investičním fondu. "Jozef Síkela je nezpochybnitelným odborníkem pro své letité zkušenosti, které nasbíral na vrcholných manažerských pozicích v bankovním sektoru, kde se mimo jiné věnoval jak podpoře malých a středních podniků, ale také veřejnému financování," uvedl předseda STAN Vít Rakušan.

Krátká zpráva

Hnutí STAN vybralo kandidáta na ministra průmyslu

Starostové vybrali nového kandidáta na post ministra průmyslu a obchodu místo Věslava Michalika, který se nominace do nastupujícího kabinetu vzdal kvůli informacím o možném střetu zájmů. Celostátní výbor STAN vybíral ze čtyř kandidátů. Jméno vítěze oznámí v pondělí, nejprve se ho dozví premiér vznikající vlády Petr Fiala (ODS).

Píše se na Deník.cz