Domácí

Byla jsem v ohrožení života, říká Ornella Koktová. Je stále v nemocnici

Byla jsem v ohrožení života, říká Ornella Koktová. Je stále v nemocnici
Zdroj: Profimedia

Po porodu třetího dítka musela Ornella zpátky do nemocnice. Zánět, který jí lékaři našli v břiše, neustupoval a Ornella skončila na jednotce intenzivní péče. Situace byla tak špatná, že se ocitla v ohrožení života. Nyní jí už je ale lépe a její zdravotní stav se začíná zlepšovat.

"Už se mi daří mnohem lépe. Doslova mi tady tým U Apolináře zachránil život a musím říct, že tato životní zkušenost mně opravdu udělila lekci. Teď si s největší pokorou budu vážit zdraví a času s rodinou, ale i maličkostí jako je například dojít se vysprchovat," uvedla Ornella pro TN.CZ.

Související obsah

Ornellu krátce po porodu dcery Lilianne chytly bolesti, které neustupovaly. Maminka tří dětí skončila v nemocnici, kde jí lékaři našli vážný zánět v oblasti břicha. Nejprve dostala antibiotika a později byla hospitalizována na jednotce intenzivní péče. "Už jsem mimo ohrožení života, ale než budu opravdu úplně zahojená, tak to bude trvat tři až čtyři měsíce," doplnila.

Tři týdny od narození malé holčičky leží Ornella stále v nemocnici. Ve čtvrtek byla převezena na normální pokoj a s dojemným videem, které zveřejnila na svém instagramovém účtu, přiznává, jak moc se těší domů na malou dcerku. "Dneska má moje holčička tři týdny. Tady jsme v porodnici ještě spolu. Dnes tu ležím sama, ale neboj Lilianne, maminka se Ti brzy vrátí domů! Miluju Tě!" uvedla Ornella.


Co mají společného Třešničková a Hanychová? Muže s temnou minulostí. Na reportáž TV Nova se podívejte zde:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz