Domácí

U Dolního Dvořiště narazilo auto do stromu. Mladý řidič nehodu nepřežil

U Dolního Dvořiště narazilo auto do stromu. Mladý řidič nehodu nepřežil
Zdroj: HZS Jihočeského kraje

Ve čtvrtek dopoledne nedaleko Dolního Dvořiště se stala vážná autonehoda. Muž v osobním automobilu vyjel ze silnice a narazil do stromu. K nehodě byly vyslány tři posádky zdravotníků, zraněného šoféra už ale nešlo zachránit.

Tragická nehoda se stala ve čtvrtek krátce před jedenáctou hodinou. Podle mluvčí jihočeských hasičů Venduly Matějů se jednalo o nehodu osobního automobilu značky VW Passat, který v části obce Jenín u Dolního Dvořiště sjel ze silnice a narazil do stromu. Zraněný mladý muž zůstal ve voze zaklíněn.

"Hasiči ihned zahájili vyprošťování. Během několika minut předávali osobu záchranářům. Bohužel i přes veškerou jejich snahu řidič následkům nehody podlehnul. Lékař konstatoval smrt," upřesnila mluvčí jihočeských hasičů Vendula Matějů.

Související obsah

Na místě zasahovala i policie a zdravotníci.

"K nehodě byly okamžitě vyslány tři posádky Zdravotnické záchranné služby Jihočeského kraje. Mladý muž zůstal ve voze zaklíněn a bohužel utrpěl závažná zranění neslučitelná se životem a záchranáři už mu nemohli nijak pomoci. V souvislosti s nehodou byl vyslán také krizový intervent Zdravotní záchranné služby Jihočeského kraje," sdělila mluvčí jihočeských záchranářů Zuzana Fajtová.

Policisté svedli provoz na komunikaci do jednoho směru. Hasiči místo nehody zajistili a zabezpečili také havarovaný vůz. Aktuálně je silnice plně průjezdná.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Dálnici D7 ve směru na Chomutov zablokovala dopravní nehoda

Dálnici D7 ve směru na Chomutov zablokovala v pátek večer dopravní nehoda dvou osobáků. Komunikace je na 70. km uzavřena.

Píše se na Deník.cz