Krimi

Senior na Litoměřicku měl střílet po svých příbuzných. Zranil dva lidi

Senior na Litoměřicku měl střílet po svých příbuzných. Zranil dva lidi
Zdroj: Profimedia

Ústečtí kriminalisté vyšetřují dvojnásobný pokus o vraždu. Třiaosmdesátiletý muž měl v neděli na Litoměřicku střílet po svých příbuzných. Dva zranění jsou podle informací policistů mimo ohrožení života.

Incident se odehrál v neděli odpoledne v Bohušovicích nad Ohří. "Třiaosmdesátiletý muž je podezřelý, že po předchozí slovní rozepři několikrát vystřelil z legálně držené zbraně na své dva rodinné příslušníky,“ informoval policejní mluvčí Daniel Vítek.


Muž příbuzné zranil, podle policie jsou naštěstí mimo ohrožení života. "Postřelenou ženu jsme letecky transportovali do jednoho z pražských traumacenter. Muž utrpěl jen lehká zranění. Po primárním ošetření zůstal na místě,“ řekl TN.cz mluvčí záchranářů Prokop Voleník.

Související obsah


Podle informací TV Nova se měl vyhrotit spor mezi otcem a synem. Kriminalisté případ vyšetřují jako dvojnásobný pokus o vraždu a událost stále vyšetřují. "Podezřelý muž je zadržen a v současnosti probíhají úkony trestního řízení,“ doplnil Vítek.

Muž měl střelit syna své přítelkyně. Více se dozvíte v následující reportáži:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

V prvním pololetí roku 2021 nejvíce zabíjel v Česku covid-19

V prvním pololetí roku 2021 zemřelo podle předběžných dat 76,7 tisíce obyvatel Česka. U 17,2 tisíce z nich bylo jako základní příčina smrti určeno onemocnění covid-19. Ve srovnání s druhým pololetím roku 2020 vzrostl počet zemřelých s touto příčinou o 6,9 tisíce, informuje Český statistický úřad (ČSÚ).

Píše se na Deník.cz