Domácí

V nymburské nemocnici muž napadl sestřičku. Dostala ránu lopatou

V nymburské nemocnici muž napadl sestřičku. Dostala ránu lopatou
Zdroj: Profimedia

Zdravotní sestřičku napadl v úterý večer neznámý muž v Nemocnici Nymburk. Sestru měl zezadu udeřit do hlavy lopatou. S těžkým zraněním musela být hospitalizována. Po pachateli policie pátrá.

V úterý kolem 22. hodiny byla na chodbě pavilonu chirurgie napadena zdravotní sestra. "Došlo k napadení sestřičky, která je momentálně hospitalizovaná u nás v nemocnici. Víc informací k tomu říct nemůžu, protože to vyšetřuje policie," řekla PR manažerka nemocnice Aneta Šenová. 

Podle policie pachatel sestřičku zezadu praštil lopatou do hlavy. "Policie zahájila úkony trestního řízení z pokusu o těžké ublížení na zdraví," uvedla mluvčí policie v Nymburku Petra Potočná.

Související obsah

Kvalifikace činu se podle mluvčí zřejmě bude ještě měnit. Pachatel z místa činu utekl, během středečního dopoledne ho ale policie identifikovala a zadržela.  

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Švýcarsko omezilo vstup do země pro Čechy

Od sobotní osmé hodiny večer omezilo Švýcarsko vstup Čechů do země bez ohledu na očkování. "Čeští občané s trvalým pobytem ve Švýcarsku musí při vstupu do země předložit test a nastoupit desetidenní karanténu. O zpřísnění pravidel Švýcarsko bohužel dopředu neinformovalo," uvedl ministr zahraničí v demisi Jakub Kulhánek (ČSSD).

Píše se na Deník.cz