Zahraničí

Šílená vražda v Řecku. Ženu uškrtili před očima dcerky (11 měsíců)!

Celé Řecko a také Velká Británie řeší brutální vraždu, jejíž obětí je mladá Angličanka. Tu před zraky kojence uškrtili lupiči, kteří se vloupali do domu poblíž Atén. Manžel oběti nyní srdceryvně popsal celou tragédii včetně toho, jak vetřelce prosil, aby nikomu z rodiny neubližovali.

Třiatřicetiletý Charalambos Anagnostopoulos, který si nechává říkat Babis, spal v úterý brzy ráno po boku své manželky, dvacetileté Caroline Crouchové, v domě poblíž řecké metropole, když se dovnitř kolem páté hodiny vloupala skupina maskovaných vetřelců.

Babis policistům řekl, že ho gang ozbrojený pistolemi spoutal na podlaze a jeho ženu lupiči přivázali k posteli, než se začali lámanou řečtinou vyptávat, kde jsou peníze, píše britský Daily Mail.

Anagnostopoulos, který se živí jako pilot vrtulníku, přiznal, že měli doma velký obnos v hotovosti, protože si nedávno se ženou koupili pozemek a potřebovali peníze na zaplacení dělníků. Skrýš v krabici od hry Monopoly prozradil rychle, aby lupiči nikoho nemučili.

Související obsah

Jenže kriminálníci prý nebyli s kořistí spokojení a požadovali další peníze a šperky. Poté namířili zbraň na spánek jedenáctiměsíční dcerky páru a Caroline, která začala křičet, nakonec uškrtili kalhotami. Podle zpráv části řeckých médií ji zadusili kusem látky.

"Miminko plakalo, moje žena taky. A oni zatím prohledávali dům kvůli dalším penězům a šperkům. Pak najednou odešli z místnosti a už jsem manželčin hlas neslyšel," přiblížil chvíle hrůzy Babis.

Zdroj: Profimedia

"Přeju si, aby nikdo nikdy nemusel projít tím samým. Byla to noční můra. Ty lupiče jsme prosili, ať nám neubližují, prozradili jim, kde jsou peníze. A žádali, ať nás nechají být. Policie je dopadne," věří zdrcený mladý vdovec.

Související obsah

Policie na místo přijela poté, co se mu povedlo dostat se k telefonu a nosem vyťukat číslo nouzové linky. Policisté popsali zločin jako naprosto odporný. Pracují s verzí, že gang byl dobře organizovaný, pár nejspíš sledoval delší dobu a nějak věděl, že v domě je větší obnos v hotovosti. Zároveň byla vypsána vysoká odměna za informace vedoucí k dopadení útočníků.

Vyšetřovatelé rovněž informovali, že vetřelci po vniknutí do domu na vlastním vodítku uškrtili psa rodiny, tělo huskyho pak pověsili ze zábradlí u schodů.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz