Domácí

Žena asi chtěla potěšit veřejnost striptýzem. Přitom měla tři promile

Žena asi chtěla potěšit veřejnost striptýzem. Přitom měla tři promile
Zdroj: Profimedia

Podnapilou ženu převezla v úterý večer hlídka rokycanských policistů na záchytnou stanici. Ta se během opojení alkoholem pokoušela předvést striptýz na veřejnosti a obnažila se víc, než zřejmě chtěla. Policisté ji naměřili tři promile.

Na ženu, která se předvádí v blízkosti Masarykova náměstí v Rokycanech, upozornil policii kolemjdoucí. "Po příjezdu hlídka policistů v ulici Míru zaregistrovala ženu sedící na lavičce, která jevila známky silné opilosti. Policisté ji vyzvali k prokázání totožnosti a zjistili, že se jedná o pětatřicetiletou ženu z Mariánských Lázní. Ke svému chování uvedla jen to, že nedělá nic špatného, když na veřejnosti odhaluje svá intimní místa," popsala podnapilý striptýz mluvčí rokycanské policie.

Související obsah

Žena nadýchala přes tři promile alkoholu. Poté začala policistům vulgárně nadávat, a přitom se pokoušela zvednout z lavičky, na které seděla. Několikrát ale málem upadla, a tak ji musela hlídka podepřít.

Opilou ženu převezli na protialkoholní záchytnou stanici. Případ řeší policie.

V domažlické nemocnici sloužil o víkendu opilý lékař. Na reportáž TV Nova se podívejte zde:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Probační služba přestala využívat náramky

Elektronický monitoring odsouzených a obviněných v listopadu skončil. Probační služba totiž měla problémy s dodavatelem náramků firmou SuperCom. Vrátí se tedy k namátkovým kontrolám. Ministerstvo spravedlnosti je na tuto variantu připraveno. Informoval o tom mluvčí ministerstva Vladimír Řepka.

Píše se na Deník.cz