Domácí

Tragická srážka čtyř aut na Vysočině! Jeden mrtvý, čtyři zranění

Tragická srážka čtyř aut na Vysočině! Jeden mrtvý, čtyři zranění
Zdroj: Nova.cz

Tragická dopravní nehoda se stala šest kilometrů od Havlíčkova Brodu. Nedaleko obce Svatý Kříž se srazila čtyři auta. U nehody zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému.

Krátce po půl druhé odpoledne se na Havlíčkobrodsku poblíž obce Svatý Kříž srazila čtyři auta. Tragickou nehodu nepřežil jeden člověk.

"Jednalo se o nákladní automobil, dvě osobní vozidla a dodávku. Při nehodě podlehla zraněním jedna osoba, další čtyři lidé utrpěli zranění," sdělila TN.cz mluvčí policie Jana Kroutilová.

Související obsah

"U nehody zasahovali záchranáři z Jihlavy, Havlíčkova Brodu a Přibyslavi. Mohu potvrdit, že jedna osoba bohužel zemřela a tři další jsme transportovali do nemocnice v Jihlavě," potvrdil TN.cz mluvčí záchranky Petr Janáček.

Zraněním podle policie podlehl řidič jednoho z osobních vozů, tři zranění jeli v dalším osobním voze. Řidič nákladního auta byl ošetřen na místě.

Podle některých svědků mohla tragickou dopravní nehodu zavinit nebezpečná jízda jednoho z řidičů osobního auta, špatná viditelnost v dešti a mokrá vozovka. Přesnou příčinu a veškeré související okolnosti nehody teď ale zjišťují policisté.

Silnice z Havlíčkova Brodu na Jihlavu je uzavřená v obou směrech. "Komunikace je v místě, kde došlo k nehodě, stále neprůjezdná z důvodu vyprošťování nákladního vozidla," doplnila Kroutilová krátce před 19. hodinou. Provoz se tu obnovil až kolem 20. hodiny.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz