Zahraničí

Tragédie ve výtahu v Bratislavě! Mladá maminka podlehla svým zraněním

Tragédie ve výtahu v Bratislavě! Mladá maminka podlehla svým zraněním
Zdroj: tvnoviny.sk

Slovenskem otřásá strašlivá tragédie, při které ve výtahu v Bratislavě před několika dny zemřelo ani ne měsíční dítě. Mladá maminka, která při pokusu o záchranu také utrpěla vážná zranění, i přes veškerou snahu lékařů v nemocnici zemřela.

Slovensko obletěla velmi smutná zpráva, maminka, která se vážně zranila při pokusu o záchranu svého třítýdenního synka, svým zraněním podlehla, uvedl v pátek portál tvnoviny.sk.

Zatím není přesně jasně, co se v neděli 9. května v jednom z bratislavských paneláků v Legionářské ulici stalo. Podle dostupných informací maminka nastupovala s kočárkem do výtahu, který se ale pravděpodobně i s otevřenými dveřmi rozjel.

Miminko zemřelo na místě, mladá žena při pokusu o záchranu svého synka zůstala zaklíněná mezi výtahem a šachtou. Nejprve se ji pokoušel vyprostit soused, potom přivolaní hasiči.

Související obsah

Proč se výtah rozjel, i když byly dveře otevřené, musí nyní vyšetřit policie. Ta případ řeší jako usmrcení. Podle soudního znalce může být příčin více, všechny se ale točí kolem spínače ve výtahových dveřích.

Na archivní reportáž o celé tragédii se můžete podívat zde:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz