Zahraničí

Maminku vyděsila díra v puse miminka. V nemocnici se jí vysmáli

Maminku vyděsila díra v puse miminka. V nemocnici se jí vysmáli
Zdroj: Profimedia

Mladá Britka se chystala přebalit svého malého synka, když v tom mu v puse našla něco velice neobvyklého. Myslela si, že malý Harvey má v horním patře díru a urychleně s ním jela do nemocnice. Nečekala ale, že celá napjatá situace skončí jako vtipná příhoda.

Když Becky Stiles začala přebalovat svého desetiměsíčního synka, k smrti ji vyděsilo to, co viděla v jeho puse. Mladá Britka dostala panický záchvat, že má malý Harvey v puse díru a okamžitě začala obvolávat všechny příbuzné. Ti ji poradili, aby okamžitě zamířila do nejbližší nemocnice. Navíc Becky ani trochu neuklidnilo to, že synek celou dobu brečel. Informace přinesl portál The Mirror.


"Pokoušela jsem se na to sáhnout, ale malý jenom brečel a křičel, tak jsem zavolala manžela. Celá jsem se klepala a potila. Snažila jsem se nebrečet. Manžel také netušil, co to může být, tak jsme začali volat příbuzným," popisuje Becky.

Související obsah


"Zavolala jsem i své mámě. Ta mi řekla, abych okamžitě jela na pohotovost. Odvezli jsme teda naše starší děti k prarodičům a jeli do nemocnice. Manžel taky zkoušel obvolat všechny. Byli jsme vyděšení. Jízda trvala asi 30 minut," upřesnila mladá maminka.


Po příjezdu do nemocnice se vše vysvětlilo. Sestřička se na chlapečka pořádně podívala a posvítila mu do pusy baterkou. To, co původně vypadalo jako díra v horním patře, byla nakonec jenom samolepka, kterou zdravotní sestra chlapci lehce odstranila.

Sestry ze Slovenska porodily dvojčata, a dokonce ve stejný den! Na reportáž TV Nova se podívejte zde:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz