Domácí

Finále Miss ČR bude uvádět Kohák. Chystá se provést riskantní kousek!

Už tuto sobotu proběhne dlouho očekávané finále Miss České republiky, které bude moderovat herec a komik Jakub Kohák. Ten si vymyslel speciální překvapení pro dvě modelky. Obě jsou z jeho návrhu ale velmi nervózní, budou hodně riskovat.

Tuto sobotu 15. května proběhne finálový večer Miss České republiky, kterým diváky provede herec Jakub Kohák. Ten zjistil, že vítězky předchozích ročníků se touží stát moderátorkami a na poslední chvíli si u organizátorů vymínil, že missky budu společně moderovat v přímém přenosu celý večer s ním, a to bez přípravy.

Pro Nikolu Kokyovou, Miss České republiky 2019, a Ivetu Maurerovou, Miss České republiky 2018, tato zpráva znamenala šok. Obě missky jsou sice jak v modelingu, tak v showbusinessu úspěšné a několik menších akcí již moderovaly, ale výzva Jakuba Koháka pro ně znamená obrovské riziko.

"Několikrát odložené finále Miss České republiky odstartuje tak trochu střeleným způsobem čas rozvolňování, v které doufali organizátoři Miss i jiných kulturních událostí," vysvětlila produkční Berenika Laurincová.

Související obsah

Kvůli covidu se původní dvanáctka finalistek snížila na osmičku superfinalistek, aby bylo méně účinkujících na pódiu. Ty se v pětkrát odloženém finále utkají o titul Miss České republiky 2020, tradiční národní soutěže krásy, která se koná už od roku 1989.

Noví organizátoři si pochvalují, že po letech úpadku soutěží krásy se jim podařilo získat této soutěži zpět prestiž a soutěž se vrátila do televizních přijímačů. Od původní koncepce soutěže, kdy vše směřovalo k hlavnímu galavečeru, má soutěž nový formát v podobě série kulturních akcí. Soutěž se také daleko více zaměřila na charitativní témata a úzce se propojila s projektem Počítače dětem, který získává techniku pro děti ze sociálně slabých rodin, aby mohly studovat.

Která dívka se vám líbí nejvíc? Hlasujte v článku zde.

Novinkou tohoto finále je volba titulu Miss České republiky Naděje, kterou získá ta dívka, která největší mírou pomohla potřebným. Tuto cenu uděluje Fond dětí Organizace spojených národů UNICEF, což je světová premiéra.

Volbou soutěže zároveň startují castingy pro ročník 2021, který proběhne toto léto. Finále soutěže bude možné sledovat od 18:30 na Facebooku Miss ČR, Frekvence 1, Aquapalace Praha a na TN.cz. Vyhlášení vítězek proběhne v 19:45 ve speciálu Televizních novin na TV Nova.

Finalistky řekly, proč si přejí stát se vítězkami. Podívejte se na jejich odpovědi:

TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz