Domácí

Primark řekl, kdy otevře pobočku v Praze! Řetězec už shání prodavače

Primark řekl, kdy otevře pobočku v Praze! Řetězec už shání prodavače
Zdroj: Profimedia

Všechny obchody zavřené kvůli epidemii koronaviru se po několika měsících znovu otevřely a první zákazníci už brzy budou moct zavítat i do nové třípodlažní prodejny značkové módy Primark v Praze. Odstartuje tím expanze irského módního řetězce na český trh. Na internetu už kolují pracovní nabídky s nástupem od druhé poloviny května, Primark ale upozorňuje, že tento měsíc se ještě Češi otevření prodejny nedočkají.

"Brzy otvíráme Primark Václavské náměstí 47" - na tuto zprávu čekaly tisícovky Čechů dlouhé měsíce. Oblíbený módní řetězec má pobočky po celém světě, v Česku doposud ale žádná v provozu není.

Těsně před vypuknutím pandemie sice podepsal Primark nájemní smlouvu pro svůj druhý obchod v brněnském obchodním centru Olympia, prodejna má ale otevřít až příští rok. A tak všichni netrpělivě vyčkávají, kdy spustí provoz té v hlavním městě.

Primark zákazníci najdou v novostavbě The Flow ­Building na rohu s Opletalovou ulicí. "Nemůžeme se dočkat, až otevřeme českým zákazníkům dveře našeho obchodu v Praze a umožníme jim tak nakupovat fantastickou módu za fantastické ceny. Na třech podlažích s celkovou rozlohou přes 4800 m2 mohou zákazníci očekávat nejnovější trendy v dámské, pánské a dětské módě, včetně obuvi, doplňků, spodního prádla, kosmetiky a zboží pro domácnost," uvedl mluvčí společnosti.

Související obsah

Kdy Primark otevře?

Konkretní termín otevření nové prodejny Primark prozradit nechce. Z vyjádření, které se podařilo TN.cz získat, je ale patrné, že to bude v druhé polovině roku.

Vše přitom nasvědčovalo, že první zákazníci by mohli přijít už v květnu. Obchodní řetězec totiž už na různých pracovních portálech shání zaměstnance a nabízí jim nástup od druhé poloviny tohoto měsíce.

"S opětovným otevíráním maloobchodu můžeme konečně pokročit v našich plánech na otevření naší první pobočky Primark v České republice. Věříme, že pandemie Covid-19 nezpůsobí další zpoždění a v nadcházejících týdnech budeme moci oznámit datum otevření, plánované na pozdější termín tohoto roku," uvedl mluvčí Primarku.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz