MasterChef Česko

Kašpárek z MasterChefa štěstím bez sebe. Narodil se mu první syn

Kašpárek z MasterChefa štěstím bez sebe. Narodil se mu první syn
Zdroj: archiv R. Kašpárka, TV Nova

Radek Kašpárek se stal potřetí otcem. Porotce kulinářské show MasterChef Česko se s manželkou Andreou po dvou dcerách konečně dočkali syna. Oba jsou v pořádku. Radostnou novinu oznámil šéfkuchař na sociálních sítích, ukázal fotky z porodnice a prozradil i jméno.

Porotce MasterChefa Radek Kašpárek se raduje z prvního syna. Na svět přišel v neděli dvě minuty před jedenáctou. "Děkuji za nádherného syna! Byl to teda fofr, ale naše maminka Andrea byla skvělá!!! Miluji vás!!!" napsal šéfkuchař na instagramu.

Zdravý chlapeček dostal jméno Sebastian. Váží 2490 gramů a měří 44 centimetrů, pochlubil se Kašpárek.

"Naše láska Sebíček. Děkuji, lásko, za podporu! Miluji vás," napsala na svém profilu trojnásobná maminka Andrea. Známá dvojice už spolu má dvě dcery.

S gratulacemi přispěchalo hned několik osobností světa showbyznysu. "Moc vám oběma gratuluji. Je nádherný," napsal jeden z finalistů MasterChefa Pavel Berky. "Ať se ti na tomto světě líbí, Sebastiane. Gratulujeme celá rodina," vzkázala Ornella Koktová.

Související obsah

Kašpárek porotcuje v kulinářské show MasterChef Česko spolu s Janem Punčochářem a Přemkem Forejtem od roku 2019. Spoluvlastní a vede michelinskou restauraci v Praze, prestižní hvězdu dvakrát obhájil.

 

Kašpárek jako porotce MasterChefa platí za ostrého kata. Podívejte se, jak hodnotil soutěžícího:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu MasterChef Česko

Důležité Události

Píše se na Deník.cz