Zahraničí

Před očima dcery uškrtili muži v Řecku ženu. Teď musí na policii

Řeckem a Velkou Británií otřásla brutální vražda, při které lupiči uškrtili mladou Angličanku přímo před zraky její malé dcery. V domě byl i manžel, který zlodějům vydal všechny peníze, ale tragédii to nezabránilo. Nyní musí sám na policii.

Minulé úterý se do domu poblíž Atén vloupali lupiči. 33letý Charalambos Anagnostopoulos, který si nechává říkat Babis, spal po boku své manželky, 20leté Caroline Crouchové, když se dovnitř kolem páté hodiny vloupala skupina maskovaných vetřelců.

Na mladý pár zaútočili a rozdělili ho. Když vyslýchali otce rodiny, tak jednomu z pachatelů spadla kukla. Policii se podařilo vytipovat 30 možných pachatelů a jejich fotky chce nyní Babisovi ukázat. 

Související obsah

"Ukážeme mu obrázky a necháme ho poslouchat kazety, aby zjistil, jestli dokáže rozeznat hlas útočníka," řekl policista britskému deníku The Sun. Policii se také podařilo na místě činu získat DNA, což by mohlo pomoci s identifikací dalších útočníků.

Anagnostopoulos popsal vraha jako vysokého, tmavé pleti, s nadváhou a mladšího 30 let. Podle policie si zřejmě útočníci nevšimli, že muž tvář jednoho z nich viděl. Naopak mladou ženu zabili zřejmě právě kvůli tomu. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Krátká zpráva

Soudní dvůr EU: Rusko je zodpovědné za vraždu Litviněnka

Za smrt Alexandra Litviněnka je zodpovědné Rusko, uvedl Soudní dvůr EU. Bývalý ruský agent, ze kterého se později stal občan Británie, zemřel v Londýně v roce 2006 na otravu poloniem. Vyšetřování Spojeného království v roce 2006 došlo k závěru, že zabití pravděpodobně schválil prezident Vladimir Putin. Rusko nadále odmítá jakoukoliv spojitost se smrtí svého bývalého agenta.

Píše se na Deník.cz