Domácí

"Gelemová o mně lže," zuří Dáda. Řekla, jak to má teď s Felixem

"Gelemová o mně lže," zuří Dáda. Řekla, jak to má teď s Felixem
Zdroj: Profimedia

Vztah malířky Lucie Gelemové a muzikanta Felixe Slováčka se rozpadl. Gelemová v pondělí na svém facebookovém profilu uvedla, že vztah končí především kvůli Dádě Patrasové, která malířce údajně posílala výhružné smsky. Podle Dády je to ale lež.

Vztah Felixe Slováčka a jeho partnerky Lucie Gelemové skončil po sedmi letech. Informace přinesl v pondělí deník Blesk a malířka o rozchodu informovala na svém facebookovém účtu. Jak rozchod bere manželka muzikanta Slováčka?

"Čekala jsem to a ten rozchod už nastal dřív. Každopádně, nečekám od toho nic. Je to otázka vývoje a je to spíše otázka na mého manžela než na mě," nechala se v úterý slyšet Patrasová v rozhovoru pro TN.CZ.

Související obsah


Gelemová ve svém dopise uvedla, že se Felix bude stěhovat k synovi. Podle zpěvačky a herečky je to lež. "Felix odtud nikdy neodešel. Jsme v naprostém pořádku," uvedla a doplnila, že s Felixem jsou stále v kontaktu a vídají se každý den.

Malířka v pondělním příspěvku také uvedla, že se už od roku 2015 potýká s výhružnými a vulgárními sms zprávami, které jí posílá Dáda Patrasová. "Často evidentně nepíše střízlivá, tyto zprávy pochopitelně mohu doložit," napsala Gelemová. "To je lež. Naprostá lež. To si všechno vymyslela a má to v rámci toho svého 'odcházejícího balíčku'. Paní Gelemovou naprosto ignoruji," tvrdí Patrasová

Zpověď Dády Patrasové o vztahu s manželem: Je doma každý den! Na reportáž TV Nova se podívejte zde:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Státní správa při šetření Bečvy pochybila, tvrdí sněmovní komise

Sněmovní vyšetřovací komise zjistila k otravě Bečvy pochybení v postupu orgánů státní správy, které se šetřením katastrofy zabývaly. Problém měla především s rychlostí odběru vzorků, ale také v jejich analýze. Ve své závěrečné zprávě navrhla několik zákonných úprav.

Píše se na Deník.cz