Zajímavosti

Felixova podmínka pro návrat k Dádě? Patrasová odpověděla se sklenkou v ruce

Felixova podmínka pro návrat k Dádě? Patrasová odpověděla se sklenkou v ruce
Zdroj: Profimedia

Saxofonista Felix Slováček podle deníku Blesk řekl, že se ke své manželce Dádě Patrasové vrátí, pokud na měsíc vynechá alkohol. Dáda manželova slova považuje za nesmyslné a odmítla, že by takovou dohodu mezi sebou měli. Redakci TN.cz se sklenicí limonády v ruce prozradila, co si o jejich manželství myslí.

Dáda Patrasová považuje slova svého manžela Felixe Slováčka za nesmyslná. Muzikant měl podle deníku Blesk říct, že se ke své manželce vrátí, když nebude 30 dní pít alkohol. "Je to nesmysl, žádnou takovou dohodu nemáme. Jsem teď ve Florencii a piju kolu," popsala Patrasová v úterý redakci TN.cz.

Patrasová také promluvila o možném návratu ke Slováčkovi. "Jsem spokojená, jak to je," řekla Dáda s tím, že podle ní její manžel říká nesmysly kvůli jeho bývalé milence Lucii Gelemové. 

Související obsah

Slováček svoje slova o návratu komentovat nechtěl. "Už se nebudu k ničemu vyjadřovat. Vždyť to je pořád dokola," sdělil TN.cz na dotaz, jestli by se k Dádě vrátil, pokud by měsíc abstinovala.

Slováčka v první polovině října hospitalizovali kvůli náhlé nevolnosti a podezření na mozkovou příhodu. Manželce a dceři zakázal v nemocnici návštěvu, po propuštění pro něj přijela exmilenka.

Podívejte se na zpověď Dády Patrasové z pořadu Život ve hvězdách:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Velká Británie zpřísňuje pravidla, pro vstup do země je nutné mít test na covid-19

Velká Británie od pondělí zpřísňuje pravidla pro vstup do země. Nově se cestující dostanou do země už jen s negativním výsledkem testu na covid-19. Nezáleží na tom, jestli jsou očkovaní, musí se prokázat testem. Země ke zpřísnění přistoupila, aby zabránila šíření varianty omikron. "Od pondělí mohou do země přicestovat z Nigérie jen občané a rezidenti Velké Británie a musí podstoupit samoizolaci," uvedl na twitteru britský ministr zdravotnictví Sajid Javid a dodal, že vakcíny stále zůstávají hlavním nástrojem, jak před covidem ochránit sebe a své blízké.

Krátká zpráva

Za sobotu přibylo 10 967 nakažených, je to méně než před týdnem

Česko za sobotu eviduje 10 967 potvrzených případů nákazy koronavirem. Před týdnem za sobotu přibylo o 1 500 případů více. Nejhorší situace je v okresech Kroměříž, Uherské Hradiště a v Olomouci. V nemocnicích je aktuálně 6 431 pacientů s covidem, z toho 1 018 v těžkém stavu. Vyplývá to z údajů ministerstva zdravotnictví.

Krátká zpráva

Prezidenti USA a Ruska projednají vojenskou situaci na Ukrajině

Americký prezident Joe Biden a ruský prezident Vladimir Putin chtějí v úterý prostřednictvím videohovoru prodiskutovat napjatou situaci na Ukrajině. "Biden podtrhne americké obavy z ruských vojenských aktivit na hranici s Ukrajinou a znovu potvrdí podporu Spojených států suverenitě a územní celistvosti Ukrajiny," uvedla mluvčí Bílého domu Jen Psaki v tiskovém prohlášení.

Krátká zpráva

Autobus v Keni strhl silný proud, utonulo přes 20 lidí

Více než 20 lidí se v sobotu utopilo při nehodě autobusu v Keni asi 200 kilometrů východně od hlavního města Nairobi. Jeho řidič se snažil přejet rozvodněnou řeku přes zatopený most, ale byl stržen silným proudem a převrátil se na bok. Autobus převážel členy katolického pěveckého sboru z východokeňského města Mwingi na obřad v okrese Kitui.

Píše se na Deník.cz