Zajímavosti

Felixova podmínka pro návrat k Dádě? Patrasová odpověděla se sklenkou v ruce

Felixova podmínka pro návrat k Dádě? Patrasová odpověděla se sklenkou v ruce
Zdroj: Profimedia

Saxofonista Felix Slováček podle deníku Blesk řekl, že se ke své manželce Dádě Patrasové vrátí, pokud na měsíc vynechá alkohol. Dáda manželova slova považuje za nesmyslné a odmítla, že by takovou dohodu mezi sebou měli. Redakci TN.cz se sklenicí limonády v ruce prozradila, co si o jejich manželství myslí.

Dáda Patrasová považuje slova svého manžela Felixe Slováčka za nesmyslná. Muzikant měl podle deníku Blesk říct, že se ke své manželce vrátí, když nebude 30 dní pít alkohol. "Je to nesmysl, žádnou takovou dohodu nemáme. Jsem teď ve Florencii a piju kolu," popsala Patrasová v úterý redakci TN.cz.

Patrasová také promluvila o možném návratu ke Slováčkovi. "Jsem spokojená, jak to je," řekla Dáda s tím, že podle ní její manžel říká nesmysly kvůli jeho bývalé milence Lucii Gelemové. 

Související obsah

Slováček svoje slova o návratu komentovat nechtěl. "Už se nebudu k ničemu vyjadřovat. Vždyť to je pořád dokola," sdělil TN.cz na dotaz, jestli by se k Dádě vrátil, pokud by měsíc abstinovala.

Slováčka v první polovině října hospitalizovali kvůli náhlé nevolnosti a podezření na mozkovou příhodu. Manželce a dceři zakázal v nemocnici návštěvu, po propuštění pro něj přijela exmilenka.

Podívejte se na zpověď Dády Patrasové z pořadu Život ve hvězdách:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz