Zahraničí

Sen většiny žen! Britka porodila ve spánku. Dítě našli pod dekou

Sen většiny žen! Britka porodila ve spánku. Dítě našli pod dekou
Zdroj: Profimedia

Velký rozruch vyvolala svým příběhem mladá britská maminka Amy. Na sociální síti Tik Tok se totiž svěřila, že porod své dcery zaspala. Dítě se narodilo, aniž by Amy něco cítila. Společně se zdravotní sestrou objevily dcerku novorozence pod dekou.

Virální video, ve kterém maminka popisuje svůj příběh z porodnice, už zhlédl skoro milion lidí. Mladá Britka Amy při porodu dostala epidurál, ze kterého se jí začalo chtít spát, a tak prostě usnula. O chvilku později přišly Amy zkontrolovat sestřičky, které Britce změřily velké kontrakce a snažily se Amy probudit. Informace přinesl portál Mirror.

"Jen co jsem usnula, začala mě budit sestřička s tím, že neslyší srdeční tep miminka a jestli bych se mohla otočit, že ho určitě najde," popsala Amy. "Jak jsem se otáčela, odkryla jsem deku a říkám všem, že tam něco je, ať počkají," doplnila mladá maminka.

Související obsah

"Moje miminko leželo v posteli! Narodila se během té chvilky, kdy jsem spala. Ta velká kontrakce, kterou sestřička naměřila, byla chvíle, kdy se malá narodila," dodala Amy, která tak jednoznačně vyhrála výzvu o nejbizarnější příběh z porodnice.

@amyedunbar

##stitch with @beyondboss_ everyone was in disbelief ##birthstory ##momtok ##TikTokGGT

Blue Blood - Heinz Kiessling & Various Artists

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz