Domácí

Policisté odhalili informace o smrti ženy, kterou našli v neděli v řece Jihlavě

Žena, jejíž tělo v neděli objevili v řece Jihlavě, nezemřela násilnou smrtí. Vyplývá to z dosavadních výsledků policejního vyšetřování.

Nedělní dopoledne. Lidé nacházejí v řece Jihlavě u splavu nedaleko Luk nad Jihlavou tělo ženy. Potápěči ho poté desítky minut dostávají z vody. Policie kvůli tomu uzavírá celé okolí.


Kriminalisty zajímalo hlavně to, jak se žena, která nedaleko od místa nálezu pobývala na chatě, dostala do vody. Proto nařídili pitvu jejího těla a ta teď vyloučila násilnou smrt.

Související obsah


Vyšetřování případu ale ještě ani zdaleka nekončí. Za jakých okolností se žena dostala do vody, budou i nadále vyšetřovat policisté.


Je velmi pravděpodobné, že šlo o nešťastnou nehodu. Žena do vody nejspíš spadla, nebo se s ní utrhl podemletý břeh, a kvůli mimořádně silnému proudu, který v řece po předešlých deštích byl, se už nedokázala dostat na břeh.
 

gwe, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Francie kvůli ponorkám povolává velvyslance z Austrálie a USA

Francie poprvé v historii povolala své velvyslance v Austrálii a Spojených státech ke konzultacím do Paříže. Díky novému bezpečnostnímu partnerství těchto velmocí a Velké Británie v Indo-Pacifiku, které má být protiváhou čínským mocenským ambicím, přišla Francie o mnohamiliardovou zakázku na dodávku konvenčních ponorek pro Austrálii. Ta místo nich hodlá koupit od USA ponorky s jaderným pohonem.

Píše se na Deník.cz