Zahraničí

Seriál Přátelé je zpět! Celý svět dojímá ukázka květnového speciálu

Už za týden se fanoušci legendárního seriálu Přátelé dočkají speciálu, kde se Rachel, Phoebe, Monica, Chandler, Joey a Ross opět setkají. Přemítají o tom, co se stalo s hlavními hrdiny.

Seriál Přátelé je naprostou legendou. Není proto tedy žádným překvapením, že se květnový speciál stal jednou z hlavních televizních událostí roku. Ten nabídne divákům pohled do zákulisí a slavná šestice Newyorčanů se s fanoušky podělí o vzpomínky z natáčení a připomenou si některé oblíbené scény. Díl bude poprvé odvysílán 27. května.

K hercům, kterým seriál naprosto změnil život, se přidají také speciální hosté jako Justin Bieber, James Corden, Lady Gaga nebo Cara Delavigne. Herci v díle přemítají o tom, jak by jejich postavy asi skončily. "Založila bych si vlastní značku a žila bych na Upper East Side," popsala Jennifer Anistonová imaginární budoucnost Rachel.

Související obsah

Lisa Kundrowová o postavě Phoebe řekla, že by žila se svým manželem Mikem a vychovávali by děti, které by byly zvláštní jako sama Phoebe a navštěvovaly by umělecké školy. K imaginárním osudům se přidal i Matthew Perry, který si představuje Chandlera jako skvělého otce a představitel Rosse by zase investoval do restaurací se sendviči, které by vlastnil Joey.

"Monica by byla strašně otravná. Pořád by s někým soutěžila. Třeba s matkami ve škole," popsala život své postavy herečka Courtney Coxová.

Hned první série Přátel se dostala mezi desítku nejsledovanějších televizních pořadů daného roku v USA. Vrcholné pozice žebříčků Přátele neopustili ani během dalších sezón. Po skončení seriálu dostala postava Joeyho dostala vlastní spin-off. Ten byl ale po dvou sériích zrušen.

Seriál Přátelé můžete sledovat na kanálu Nova 2.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Za poslední rok zahynuli ve službě dva agenti CIA

Za poslední rok zahynuli ve službě dva důstojníci americké zpravodajské služby CIA. Na pamětní zeď v sídle agentury v Langley ve Virginii přibyly při každoročním ceremoniálu na jejich počest dvě hvězdy. Pracovali v utajení, jejich jména i okolnosti úmrtí jsou tajné. O rok dříve přišli při plnění úkolů o život čtyři příslušníci CIA.

Krátká zpráva

Zřícená budova pohřbila v Íránu šest lidí, desítky jsou ještě v troskách

Šest lidí zahynulo při zřícení nedostavěné budovy v nejrušnější ulici v íránském městě Abadan. Záchranáři vyprostili z trosek desetipatrového domu 34 živých, desítky lidí pohřešují. Spodní patra domu byla před několika dny zprovozněna, zatímco horní část ještě dostavovali. Policie zatkla majitele objektu i šéfa stavební firmy.

Píše se na Deník.cz