Domácí

Primátor Hřib ukázal novou šavli a mluvil o kandidatuře na prezidenta!

Primátor Hřib ukázal novou šavli a mluvil o kandidatuře na prezidenta!
Zdroj: Facebook

Pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti) u příležitosti svých 40. narozenin promluvil o kandidatuře na prezidenta. Ukázal také novou šavli, kterou dostal od kolegů ze své kanceláře jako dárek. Oslavy se zúčastnit nemohl, protože onemocněl. Připojil se alespoň přes videohovor.

Hřib slaví kulatiny a rozhodl se na facebooku před svými příznivci bilancovat.

"Jde o zásadní životní milník, protože prolomením této věkové hranice získává člověk leckteré výhody. Třeba že může kandidovat do Senátu nebo na prezidenta," napsal pražský primátor.

Pirátský šéf hlavního města má radost, že už má nárok na vakcínu proti koronaviru. "Kromě teoretických možností je tu ale jedna zcela zásadní praktická výhoda. Konečně se totiž můžu registrovat k očkování," pokračoval.

Související obsah

V kanceláři Hřibovi připravili oslavu, kvůli nemoci ale nedorazil. Několik dárků včetně stylové šavle si tak užije až po uzdravení.

"Dostal jsem samé praktické dárky. Konkrétně primátorský bryndák, zásadní to pomůcku pro kancelářské rychloobědy v bílé košili. Velkou radost mi ale samozřejmě udělal také další dárek - šavle s vyrytým nápisem velmistr primátorských sabráží. O jejím uvedení do provozu při první vhodné příležitosti vás samozřejmě budu informovat," uzavřel Hřib.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz