Krimi

Hromadná nehoda na Pardubicku: Kamion na boku, rozpáraná dodávka

Pardubičtí policisté vyšetřují od pátečního dopoledne hromadnou dopravní nehodu poblíž Hlinska. Srážka dodávky, kamionu a osobáku kompletně zablokovala celou silnici. Tři lidé byli s lehkým zraněním převezeni do nemocnice.

Dopravní policisté z Pardubického kraje od pátečního rána vyšetřují hromadnou nehodu poblíž Hlinska. Kamion převážející štěrk se po nárazu do osobáku převrátil na bok a zablokoval tak oba dva jízdní pruhy. Následně do něj narazila dodávka.

"Dnes v osm hodin ráno došlo na silnici 1/34 k dopravní nehodě osobního vozidla, náklaďáku a dodávky. Řidič s vozidlem Škoda Fabia přejel do protisměru a zde se střetl s nákladním vozidlem, a to se následně převrátilo na bok a narazilo do protijedoucí dodávky, která skončila v poli," uvedla policejní mluvčí Dita Holečková.

Související obsah

Na záběrech z místa nehody je možné vidět, jak musel být náraz silný, jelikož dodávku to doslova rozpáralo. Silnice je pro svou častou nehodovost známá, rovný úsek totiž vybízí řidiče k rychlé jízdě. 

Záchranáři na místě ošetřili několik zraněných, přičemž tři lidi následně převezli na pozorování do nemocnice. Proč řidič osobáku přejel do protisměru, budou policisté teprve zjišťovat. Silnice je v současné době uzavřena, odklízecí práce by měly podle policie trvat až do odpoledních hodin.

Řidiči si natáčeli tragickou nehodu v Praze, policie zveřejnila jejich záběry. Podívejte se na reportáž televize Nova:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krimi

Důležité Události

Krátká zpráva

Kauza Čapí hnízdo míří znovu ke státnímu zástupci

Pražští kriminalisté doplnili spis v kauze "Čapí hnízdo". Policistům na konci srpna totiž státní zástupce vrátil případ k došetření. "V pondělí jsme předali spisový materiál na Městské státní zastupitelství v Praze," informovali na twitteru kriminalisté. Výslech mimo jiné absolvoval například premiérův syn Andrej Babiš mladší.

Krátká zpráva

USA uvolní zákaz cestování občanům z EU a Velké Británie

Spojené státy americké uvolní od listopadu zákaz cestování do země občanům z Evropské unie a Velké Británie. Uvolnění se však bude týkat pouze plně očkovaných cestujících, informují Financial Times.

Píše se na Deník.cz