Krimi

Hromadná nehoda na Pardubicku: Kamion na boku, rozpáraná dodávka

Pardubičtí policisté vyšetřují od pátečního dopoledne hromadnou dopravní nehodu poblíž Hlinska. Srážka dodávky, kamionu a osobáku kompletně zablokovala celou silnici. Tři lidé byli s lehkým zraněním převezeni do nemocnice.

Dopravní policisté z Pardubického kraje od pátečního rána vyšetřují hromadnou nehodu poblíž Hlinska. Kamion převážející štěrk se po nárazu do osobáku převrátil na bok a zablokoval tak oba dva jízdní pruhy. Následně do něj narazila dodávka.

"Dnes v osm hodin ráno došlo na silnici 1/34 k dopravní nehodě osobního vozidla, náklaďáku a dodávky. Řidič s vozidlem Škoda Fabia přejel do protisměru a zde se střetl s nákladním vozidlem, a to se následně převrátilo na bok a narazilo do protijedoucí dodávky, která skončila v poli," uvedla policejní mluvčí Dita Holečková.

Související obsah

Na záběrech z místa nehody je možné vidět, jak musel být náraz silný, jelikož dodávku to doslova rozpáralo. Silnice je pro svou častou nehodovost známá, rovný úsek totiž vybízí řidiče k rychlé jízdě. 

Záchranáři na místě ošetřili několik zraněných, přičemž tři lidi následně převezli na pozorování do nemocnice. Proč řidič osobáku přejel do protisměru, budou policisté teprve zjišťovat. Silnice je v současné době uzavřena, odklízecí práce by měly podle policie trvat až do odpoledních hodin.

Řidiči si natáčeli tragickou nehodu v Praze, policie zveřejnila jejich záběry. Podívejte se na reportáž televize Nova:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Berlusconi nebude kandidovat na italského prezidenta

Kontroverzní politik a bývalý italský premiér Silvio Berlusconi (85) se rozhodl, že nebude kandidovat v italských prezidentských volbách. Měl podporu koalice pravicových stran, ale ta mu nezaručovala úspěch. K tajné volbě se v pondělí sejde přes tisíc poslanců a regionálních delegátů. Za favorita je považován současný premiér Mario Draghi.

Krátká zpráva

Rusko podle Britů plánuje dosadit do čela Ukrajiny "svého" politika

Britské ministerstvo zahraničí zveřejnilo informaci, že ruský prezident Vladimir Putin plánuje spiknutí s cílem dosadit do čela Ukrajiny "svého", tedy prokremelského politika. Velmi neobvyklé je, že uvedlo i jeho jméno. Má jím být Jevgenij Murajev, majitel médií a někdejší poslanec ukrajinského parlamentu, který se již dříve vyslovil pro ruskou anexi Krymu.

Píše se na Deník.cz