Krimi

V koloně před smrtelnou nehodou na D11 se v noci stala další tragédie

Osobní auto narazilo v noci na úterý na dálnici D11 před Prahou zezadu do kamionu. Spolujezdec zemřel, řidič a další pasažér se zranili, jeden z nich těžce. Kamion stál na konci kolony před místem odpolední tragické srážky tří nákladních a dvou osobních aut.

Smrtelná nehoda se stala před půlnocí na 14. kilometru dálnice ve směru jízdy z Hradce Králové na Prahu. Končila zde kolona aut, která se vytvořila kvůli předchozí nehodě na začátku Prahy, jíž silničáři odstraňovali až do dvou v noci.

Řidič osobního auta jel v levém pruhu a podle všeho nestačil ani šlápnout na brzdu. Náraz do zadní části stojícího tahače s návěsem udělal z osobáku hromadu šrotu.

Spolujezdec srážku nepřežil, další utrpěl spolu se šoférem zranění, jeden z nich těžké. Řidič kamionu zřejmě vyvázl bez újmy na zdraví. Alkohol ani jeden z řidičů nenadýchal.

Související obsah

Policisté tak museli uzavřít další úsek dálnice, řidiči byli nuceni sjíždět na 18. kilometru a jet mimo D11 až do Prahy. Nultý kilometr, kde odpoledne zahynul jeden člověk a další tři se zranili, uklidili silničáři ve dvě hodiny po půlnoci, takže se na dálnici dalo vrátit na osmém kilometru. Odstraňování následků druhé nehody trvalo téměř do pěti ráno. Teprve tehdy se provoz na dálnici mohl vrátit k normálu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Novým brněnským biskupem se stal Pavel Konzbul

Papež František ve čtvrtek jmenoval nového brněnského biskupa. Tím se stal dosavadní pomocný biskup Pavel Konzbul. Informovalo o tom brněnské biskupství na svém webu. Nahradí tak Vojtěcha Cikrleho, který byl ve funkci od roku 1990.

Krátká zpráva

Bývalý rektor Zima bude kandidovat na prezidenta

Exrektor Univerzity Karlovy a profesor Tomáš Zima se rozhodl, že bude kandidovat na post prezidenta republiky. Potvrdil to redakci TN.cz. "Rozhodl jsem se tak proto, že celý život pomáhám lidem jako lékař, učím studenty a kolegy a vedl jsem také velké instituce. Rád bych, aby naše země byla spokojená, bezpečná a bez extrémů," řekl Zima.

Píše se na Deník.cz