Krimi

V koloně před smrtelnou nehodou na D11 se v noci stala další tragédie

Osobní auto narazilo v noci na úterý na dálnici D11 před Prahou zezadu do kamionu. Spolujezdec zemřel, řidič a další pasažér se zranili, jeden z nich těžce. Kamion stál na konci kolony před místem odpolední tragické srážky tří nákladních a dvou osobních aut.

Smrtelná nehoda se stala před půlnocí na 14. kilometru dálnice ve směru jízdy z Hradce Králové na Prahu. Končila zde kolona aut, která se vytvořila kvůli předchozí nehodě na začátku Prahy, jíž silničáři odstraňovali až do dvou v noci.

Řidič osobního auta jel v levém pruhu a podle všeho nestačil ani šlápnout na brzdu. Náraz do zadní části stojícího tahače s návěsem udělal z osobáku hromadu šrotu.

Spolujezdec srážku nepřežil, další utrpěl spolu se šoférem zranění, jeden z nich těžké. Řidič kamionu zřejmě vyvázl bez újmy na zdraví. Alkohol ani jeden z řidičů nenadýchal.

Související obsah

Policisté tak museli uzavřít další úsek dálnice, řidiči byli nuceni sjíždět na 18. kilometru a jet mimo D11 až do Prahy. Nultý kilometr, kde odpoledne zahynul jeden člověk a další tři se zranili, uklidili silničáři ve dvě hodiny po půlnoci, takže se na dálnici dalo vrátit na osmém kilometru. Odstraňování následků druhé nehody trvalo téměř do pěti ráno. Teprve tehdy se provoz na dálnici mohl vrátit k normálu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krimi

Důležité Události

Krátká zpráva

Z Benziny se stane Orlen

Po více než 60 letech mění název nejrozsáhlejší síť čerpacích stanic Benzina. Polský vlastník ji přejmenuje na Orlen. Čerpací stanice se již od ledna jmenovaly Benzina Orlen, Benzina teď z názvu vymizí úplně. Pod novým názvem se objeví prvních několik stanic v prosinci. Změna názvu se bude týkat rovněž čerpacích stanic Benziny na Slovensku.

Píše se na Deník.cz