Krimi

Hledaný muž utekl záchodovým okénkem, hledal ho policejní vrtulník

Ústečtí policisté v úterý pátrali po hledaném muži, který utekl v úterý v nestřeženou chvíli z děčínské nemocnice. Do vzduchu vzlétl i policejní vrtulník. Policistům se muže podařilo dopadnout krátce před osmou hodinou večer.

Podle informací policie je na hledaného v současné době vydán evropský zatykač. Muž si měl v úterý stěžovat na bolest břicha, a tak ho policisté odvezli do nemocnice. Následně měl utéct z okýnka na toaletách.


"Aktuálně pátráme po 29letém muži, na kterého byl vydán evropský zatykač. Hledaný utekl z nemocnice v Děčíně, kam byl převezen poté, co si stěžoval na bolest břicha," uvedla policejní mluvčí Veronika Hyšplerová v úterý večer.

Související obsah


Muž je stíhán po majetkovou trestnou činnost. Policistům se následně podařilo krátce před osmou hodinou večer hledaného dopadnout.

Evropský zatykač funguje v rámci států Evropské unie. Jedná se o žádost justičního orgánu jedné země EU o to, aby jiná země EU na svém území zatkla vyžádanou osobu a předala ji za účelem výkonu trestu odnětí svobody požadující zemi.

Kopal do aut, po policistech hodil hasičák. Mladík nadýchal 2 promile. Podívejte se na reportáž televize Nova:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krimi

Důležité Události

Krátká zpráva

Lidi v karanténě odvolí ve středu 6. října

Prezident Miloš Zeman vyhlásil termíny hlasování pro lidi v karanténě. Volit do Poslanecké sněmovny budou 6. října. V pobytových zařízeních, mezi které se řadí například domovy důchodců, se bude volit ve čtvrtek 7. října. Rozhodnutí spolupodepsal předseda vlády Andrej Babiš.

Píše se na Deník.cz