Zahraničí

Proč zase špiníš naši rodinu, zlobí se princ William na Harryho

Proč zase špiníš naši rodinu, zlobí se princ William na Harryho
Zdroj: Profimedia

Prince Williama podle zdrojů z Kensingtonského paláce naštvala zpověď jeho mladšího bratra Harryho z minulého týdne. V dokumentu Oprah Winfreyové přiznal, že psychické problémy po smrti lady Diany léčil alkoholem a drogami. Vrátil se i k okolnostem odchodu z královské rodiny. William prý nechápe, proč pere špinavé prádlo na veřejnosti.

Na královském dvoře létají hromy a blesky. Další kolo rodinných sporů odstartoval minulý týden princ Harry, když v otevřené zpovědi prohlásil, že mu po smrti jeho matky nikdo nepomohl. Bolest tak musel tlumit alkoholem a drogami.

Pustil se i do svého otce prince Charlese, který se na něj prý po Dianině tragické nehodě úplně vykašlal. Měl mu říct, že když mohl v mládí trpět on, zvládne to taky. Harryho tvrzení rozzuřilo jeho bratra prince Williama, upozornil portál Fox News.

"William se domnívá, že Harry to s nimi měl probrat v soukromí. Nedokáže pochopit, proč s tím šel jeho bratr opět do televize a co ho vede k dalšímu házení špíny na svou vlastní rodinu," tvrdí zdroj z Kensingtonského paláce.

Související obsah

Napětí mezi Harrym a jeho ženou Meghan Markleovou a zbytkem rodiny se stupňuje už od jejich loňského odchodu. Dvojice přilila olej do ohně letos na jaře prvním rozhovorem s Winfreyovou, kde vévodkyně ze Sussexu kromě jiného obvinila členy královské rodiny z rasismu.

Spolu s Williamem má Harryho dost i princ Charles. Jeho chování prý jejich vztahy poznamenalo už navždy. "Po tomhle už není možné, aby se mezi nimi obnovila důvěra," uzavřel zdroj. 

Můžete za smrt lady Diany, viní Harry a její bratr BBC. Ta se teď omluvila:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz