Domácí

Tragická nehoda: Řidič nepřežil čelní střet s dodávkou, čtyři lidé se zranili

Tragická nehoda se stala ve středu odpoledne u Jindřichova Hradce. Po čelním střetu dodávky s osobním autem jeden člověk zemřel, další čtyři jsou zranění. Na místě zasahovala i helikoptéra. Podle policie řidič nákladního vozu náhle přejel do protisměru a osobák se nestihl vyhnout.

Krátce po 16. hodině se na silnici mezi Jindřichovým Hradcem a Děbolín ve směru na dálniční přivaděč srazila dodávka s osobním autem.

"Řidič dodávkového vozidla pravděpodobně přejel do protisměru, kde se mu protijedoucí auto stačilo vyhnout, ale za ním jedoucí osobní vůz bohužel nestačil zareagovat a došlo k čelnímu nárazu," řekl TN.cz mluvčí jihočeských policistů Milan Bajcura.

Nehoda má tragické následky. "Člověk z osobního auta je po smrti, zhruba čtyři lidé z dodávky jsou zranění. Do péče si je převzali lékaři," dodal s tím, že na místě zasahoval i vrtulník.

Související obsah

"Komunikace bude nejméně dvě nebo tři hodiny zcela uzavřená, řidiči musejí využít objízdné trasy," uzavřel Bajcura. Okolnosti neštěstí policie vyšetřuje.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz