Domácí

Landa nechápe logiku rozvolňování. Vládě poslal vulgární vzkaz

Zpěváka Daniela Landu naštvaly současné podmínky rozvolňování. Celý rozhořčený v pátek upustil páru na sociálních sítích a vládě pořádně vynadal. "Vy jste fakt neuvěřitelný," vzkázal ve vulgární zprávě.

Podle Daniela Landy nemá současné rozvolňování logiku. Zpěvák se bouří kvůli nesmyslnému nastavení pravidel a vztek si vylil na sociálních sítích. Vládě v pátek poslal vulgární vzkaz. Nebral si servítky a pěkně to všem vytmavil.

"Přijdeš zdravej občane. To má logiku. Když už jsi zdravej, otestuješ se občane. Když už máš test občane, vezmeš si na dr*ku respirátor. Zdravej občane, otestovanej občane, s respirátorem občane, udělej rozestup od souseda. A občane, do deseti doma. Jasný? Vy jste fakt neuvěřitelný z**di," vzkázal Landa vládě.

 

Související obsah

Páteční opatření požadují po návštěvnících restaurací od pondělí negativní test na koronavirus, ochrany dýchacích cest a dodržování rozestupů. Ještě do pátečního odpoledne platilo opatření zkrácené otevírací doby podniků do 22 hodin. Kabinet v pátek kolem čtvrté odpoledne omezení nakonec zrušil.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Chorvatský prezident je proti vstupu Finska a Švédska do NATO

Chorvatský prezident Zoran Milanović chce požádat chorvatského zástupce v NATO, aby země hlasovala proti vstupu Finska a Švédska do NATO. Řekl to stanici N1 TV. Záhřeb by podle něj měl uplatňovat právo veta do doby, než bude v sousední Bosně schválena volební reforma, která by usnadnila bosenským Chorvatům volit své zástupce do vedoucích funkcí. Vláda Andreje Plenkoviče ale se svým prezidentem nesouhlasí. Milanović podle premiéra zastává proruské postoje.

Píše se na Deník.cz