Zahraničí

Poprask v kanadském parlamentu. Politik močil při virtuálním jednání

Poprask v kanadském parlamentu. Politik močil při virtuálním jednání
Zdroj: Profimedia

Z ostudy kabát má už podruhé za poslední dobu kanadský politik Will Amos. Ten při jednání v dubnu totiž zapomněl vypnout webkameru a před očima svých kolegů se začal převlékat. Teď pro změnu močit do plastového kelímku.

Kvůli pandemii koronaviru schůze kanadských poslanců probíhají formou videokonferencí. Vypadá to však, že některým politikům to přináší značné problémy. Poslanec Will Amos se totiž už podruhé za měsíc objevil před webkamerou nahý, tentokrát močil do plastového kelímku.


"Včera v noci, když jsem se účastnil neveřejného jednání sněmovny, tak jsem byl zachycen, jak močím, jelikož jsem zapomněl, že mám zapnutou kameru," napsal ve čtvrtek poslanec na Twitter.


Jedná se už o druhý trapas, který Amos za poslední měsíc prožil. V dubnu na sociální sítě unikl záběr, kde je vidět, že poslanec stojí ve své kanceláři a na sobě nemá ani kousek oblečení. Tenkrát mohl zřejmě mluvit o štěstí, že v ruce držel mobilní telefon, který alespoň zakryl jeho choulostivé partie.


46letý Amos oznámil, že se dočasně vzdává všech svých parlamentních povinností. Zároveň řekl, že vyhledá odbornou pomoc.


Webkamery netrápí pouze politiky v Kanadě. Svět před nedávnem pobavila příhoda texaského právníka, který omylem během online soudního jednání nechal zapnutý filtr a nebyl schopný ho vypnout. Místo jeho tváře tak na soudce a ostatní účastníky koukala chundelatá hlavička roztomilého kotěte. Video se stalo virální.

Právník se během videokonference v aplikaci proměnil v živé kotě. Podívejte se na video:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz