Zahraničí

V USA se zřítilo letadlo s hercem z Tarzana! Zřejmě nikdo nepřežil

Po pádu letadla do jezera na jihu Spojených států se pohřešuje jeho posádka. Na palubě bylo sedm lidí včetně herce, který ztvárnil Tarzana, a jeho rodiny.

Skupiny vyšetřovatelů od soboty pátrají na jezeře Percy Priest poblíž Smyrny v americkém státě Tennessee po posádce malého proudového letadla. Informaci přinesla agentura AP.


Letadlem letělo celkem sedm lidí včetně 58letého amerického herce Joea Lary, celým jménem William J. Lara. Ten ztvárnil hlavní roli v seriálu Tarzanova neuvěřitelná dobrodružství.

Související obsah

"Vůbec poprvé jsem hrál Tarzana v roce 1989, v epizodě s názvem Tarzan na Manhattanu. Od samotného začátku jsem měl pocit identifikace s postavou, kterou jsem ztvárnil. Tarzan se mi vždycky líbil, když jsem byl malý, hodně jsem se na něj díval. Je to, jako kdyby se konečně naplnily mé sny," popsal Lara svůj vztah k roli.
 

Mezi lidmi na palubě byli i další členové Larovi rodiny. Podle záchranářů zřejmě nikdo nepřežil. Zřícené letadlo je Cessna C501. Příčinu nehody americké úřady zatím nesdělily.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz